ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ କେବଳ ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ | 1500 ଦଶକରୁ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ ହୋଇଆସୁଛି, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ପ୍ରିଣ୍ଟର୍ ଏକ ଟାଇପ୍ ନମୁନା ବୁକ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ଏହା କେବଳ ପାଞ୍ଚ ଶତାବ୍ଦୀ ବଞ୍ଚି ନାହିଁ, ବରଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଲମ୍ଫ ଦେଇଛି, ଯାହା ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିଛି | ୧ ss ୦ ଦଶକରେ ଲୋରେମେଟ୍ ସିଟ୍ ରିଲିଜ୍ ହେବା ସହିତ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ପାସେଜ୍ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏବଂ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ର ସଂସ୍କରଣ ସହିତ ଆଲଡସ୍ ପେଜ୍ ମେକର୍ ପରି ଡେସ୍କଟପ୍ ପ୍ରକାଶନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସହିତ ଏହା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା |
ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ କେବଳ ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ | 1500 ଦଶକରୁ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ ହୋଇଆସୁଛି, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ପ୍ରିଣ୍ଟର୍ ଏକ ଟାଇପ୍ ନମୁନା ବୁକ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ଏହା କେବଳ ପାଞ୍ଚ ଶତାବ୍ଦୀ ବଞ୍ଚି ନାହିଁ, ବରଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଲମ୍ଫ ଦେଇଛି, ଯାହା ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିଛି | ୧ ss ୦ ଦଶକରେ ଲୋରେମେଟ୍ ସିଟ୍ ରିଲିଜ୍ ହେବା ସହିତ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ପାସେଜ୍ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏବଂ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ର ସଂସ୍କରଣ ସହିତ ଆଲଡସ୍ ପେଜ୍ ମେକର୍ ପରି ଡେସ୍କଟପ୍ ପ୍ରକାଶନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସହିତ ଏହା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା |
ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ କେବଳ ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ | 1500 ଦଶକରୁ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡମି ଟେକ୍ସଟ୍ ହୋଇଆସୁଛି, ଯେତେବେଳେ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ପ୍ରିଣ୍ଟର୍ ଏକ ଟାଇପ୍ ନମୁନା ବୁକ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ଏହା କେବଳ ପାଞ୍ଚ ଶତାବ୍ଦୀ ବଞ୍ଚି ନାହିଁ, ବରଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଟାଇପ୍ ସେଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଲମ୍ଫ ଦେଇଛି, ଯାହା ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିଛି | ୧ ss ୦ ଦଶକରେ ଲୋରେମେଟ୍ ସିଟ୍ ରିଲିଜ୍ ହେବା ସହିତ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ପାସେଜ୍ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏବଂ ଲୋରେମ୍ ଇପ୍ସମ୍ ର ସଂସ୍କରଣ ସହିତ ଆଲଡସ୍ ପେଜ୍ ମେକର୍ ପରି ଡେସ୍କଟପ୍ ପ୍ରକାଶନ ସଫ୍ଟୱେର୍ ସହିତ ଏହା ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published.