26 C
Bhubaneswar
Thursday, April 15, 2021

୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେରା କଲା ପୁଲିସ

Must read

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୬/୬ (ଏଜେନ୍ସି) : ଗତ ରବିବାର ବଲିଉଡର ଉଦୀୟମାନ କଳାକାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ସମସ୍ତ ବଲିଉଡ୍ ତଥା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଦେଇଥିଲା । ଇତିମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସମ୍ପନ୍ନ ହେବା ସହିତ ସେ ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱର୍ଗତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଭିଲେପାର୍ଲେସ୍ଥିତ ଶ୍ମଶାନଘାଟରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇସାରିଛି । ହେଲେ ତାଙ୍କ ଭଳି ଜଣେ ଯୁବ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍, ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ୍ କଳାକାର ଏଭଳି ଅକାଳରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ପଥକୁ ବାଛିନେବାକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ମୃତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କପିତା ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସୁପରିକଳ୍ପିତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ଏହାର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେରା କରିଛି । ଜେରାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ, ତାଙ୍କର ଜଣେ କୁକ୍, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦୁଇ ମ୍ୟାନେଜର, ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ମହେଶ ଶେ…ୀ ଓ •ବି ବାଲାମାନେ ରହିଛନ୍ତି । ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ମହେଶ ଶେ…ୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ଶେଷ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ସେପଟେ ଗୋଟିଏ ପଟେ •ଲିଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର, ଅନ୍ୟପଟେ ବିହାରରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କର ଭାଉଜ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ବିହାରର ପୂର୍ଣ୍ଣିୟାରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଭାଉଜ ସୁଧା ଖାଇବା-ପିଇବା ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ ।ଫଳରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲ । ଯେଉଁ ସମୟରେ ମୁମ୍ବଇରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଶେଷ ବିଦାୟ ଦିଆଯାଉଥିଲା, ଠିକ୍ ସେହି ସମୟରେ ପୁର୍ଣ୍ଣିୟାରେ ସୁଧା ଶେଷ ନିଃଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛି ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article