26.1 C
Bhubaneswar
Saturday, October 16, 2021

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପୁଅ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି

Must read

ମିଲେନିୟମ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ହେଉଛନ୍ତି ବିଶ୍ୱର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ବିଶିଷ୍ଟ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ଅକ୍ଟୋବର ୧୧, ୧୯୪୨ ରେ ଅମିତାଭ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଭାବରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବିଗ୍, ଦୁଇ ଦିନରେ ୭୯ ବର୍ଷ ହେବ। ୧୯୬୯ ମସିହାରେ ମଲ୍ଟିଷ୍ଟାର୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାତ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ସହିତ ବିଗ୍ ବି ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ୧୯୭୩ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜାନଜୀର, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ, ସେ ଜଣେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ “କ୍ରୋଧିତ ଯୁବକ” ରୂପରେ ଆଉ ଏକ ସୁପରଷ୍ଟାର ପାଇଥିଲେ | ହିଂସାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହିତ କ୍ରାଇମ ଫିଲ୍ମଟି ତାଙ୍କ ବ୍ଲକବଷ୍ଟରର ଆରମ୍ଭ ଥିଲା | ସେବେଠାରୁ, ଅଭିନେତା ୯୦ ଦଶକର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଛକୁ ଫେରି ନଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ବରିଷ୍ଠ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଏକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ୟଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ମୋହବାବେଟିନ୍ ସହିତ ସେ ନିଜ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଫେରି ପାଇଲେ | ସମ୍ପ୍ରତି, ଏହି ବୟସରେ ତାଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଅଭିନେତା ନାହାଁନ୍ତି, ଯିଏ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ସଫଳ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଯୁବ କଳାକାରଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରି ନିଜର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି |

ବିଗବିର ମୋଟ ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରାରେ ପ୍ରାୟ ୨୯୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୯ ରେ, ବିଗ୍ ସୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ନନ୍ଦାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମାନ ଭାବରେ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା। ତେବେ ୨୦୧୭ ରେ ଅମିତାଭ ଥରେ ପୁଅ ସହିତ ଟଙ୍କା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନିକଟରେ ଚେହେରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଇମ୍ରାନ ହାଶମୀ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ବିଭିନ୍ନ ଅଗ୍ରଣୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ ଚୁକ୍ତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଅଭିନେତା ସୋନି ଚ୍ୟାନେଲରେ କୌନ ବାନେଗା କ୍ରୋରେପାଟୀ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଆୟୋଜନ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ତଥା ପ୍ରିୟ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଗେମ୍ ସୋ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ସମ୍ପ୍ରତି, ମିଲେନିୟମ୍ ଷ୍ଟାର୍ ଗେମ୍ ସୋ’ର ସିଜନ୍ ୧୩ ଆୟୋଜନ କରୁଛି | କେବିସିର ଏହି ବର୍ଷଗୁଡିକରେ, ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ସେଟ୍କୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଛି |

୨୦୧୭ ରେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ କେବିସି ସେଟରେ ଥିଲେ। ବାପା-ପୁଅ ଯୋଡି ପ୍ରକୃତରେ ଜୀବନ୍ତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲେ | ଅଭିଷେକ ହଟ ସିଟରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ହୋଷ୍ଟିଂ ଚାର୍ଜ ନେଇଥିବା ବେଳେ ଏପିସୋଡ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି, “କେବଳ ସାମେନ୍ ବାଇଟ୍ ହ i ମୁମ୍ବାଇ ସେ ଶ୍ରୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ (ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବସିଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇର ଶ୍ରୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ)। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଷେକ ଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଇ କହିଛନ୍ତି, “ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ହବିଷ୍ୟାଳି ଗୀତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ଜୁନିଅର ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ସୋ’ରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଜିତନ୍ତି, ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ସେହି ରାଶି ଦେବେ, ”ଯାହା ସିନିୟର ବଚ୍ଚନ“ କିଏ କୁହନ୍ତି? ”କହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଗୁରୁ ଅଭିନେତା ଉତ୍ତର ଦେଲେ, “ତୁମେ କେବଳ ଆମକୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛ, ମୋର ଯାହା ମଧ୍ୟ ତୁମର।” ତେବେ ଶୋଲେ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି, “କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋର ଯାହା ଅଛି, ତାହା ତୁମର ହେବ ନାହିଁ କାରଣ ତାହା ମୋର ଅଟେ।”

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article