26.1 C
Bhubaneswar
Saturday, October 16, 2021

ମଦନ ମିତ୍ରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ନେଟ୍‌ଜେନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛି

Must read

କୋଲକାତା: ପ୍ରତ୍ୟେକ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିହାର ଏବଂ ୟୁପି ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲ୍ ଟାଇମ୍ ଜୁଗାଲବାଣ୍ଡି କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ସହକର୍ମୀ ମଦନ ମିତ୍ରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ପୂର୍ବପରି ନେଟ୍‌ଜେନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରାୟ ୫ ମିନିଟର ଭିଡିଓ – ‘ଇଣ୍ଡିଆ ୱାନ୍ ହେ ହେ ବେଟିଆ’ – ୨୪ ଘଣ୍ଟାରୁ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ୨୦,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ପରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବହୁ ଅଂଶୀଦାର ହେବାର ସାକ୍ଷୀ ରହିଥିଲା। ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଏକ ‘ଜାଗୋ ମା’ ଦୁର୍ଗା ଭାଣ୍ଡାନା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହା ଧୀରେ ଧୀରେ ଏକ ରେପ୍ ରେ ପରିଣତ ହୋଇ ମିତ୍ରଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ “ମଦନ, ରାପର୍” ର ସବ୍ରିକେଟ୍ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲା ​​| ଗୀତଗୁଡ଼ିକ “ଭୋନିପୋର କାମରହାଟୀ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଡେସର ମାଟି, ବଙ୍ଗଳା ହୋବ ଏବର ଦିଲ୍ଲୀ-ଘାଟି, ମମତା-ଆର ହାଥ ଧୋର ସାମନେ ହାତି” ପରି ଏକ ମିତ୍ର ଭାବରେ ହଳଦିଆ କୁର୍ତ୍ତା ଏବଂ ନାଲି ଧୋତି ଖେଳୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସାର-ଚିତ୍ରିତ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଅଛନ୍ତି | ଟା – ଦେବୀ ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ପରି ଦିଦି ପୁଣି ଥରେ ଉଠିବା ପରେ ବିଜେପିର ବିନାଶର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି |

କୋଲକାତା ଉଚ୍ଚ ଉତ୍ଥାନର ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ଟ୍ରାଇନାମୁଲ୍ କଂଗ୍ରେସ ସ୍ଲୋଗାନ ‘ବଙ୍ଗଳା ନିଜେର୍ ମେକ୍ୱାଇ ଚା’ର ଭାବନା ଋଣ ନେଇଛି, ଯାହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲା।ବିଶ୍ବାସ କର ଯେ ଏହି ଗୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩୦ ରେ ଭବାନୀପୁର ବାଇପୋଲ ପୂର୍ବରୁ ସିଏମ ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ମାଇଲେଜ ଦେବ। ମିତ୍ର, ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ରାଜନେତା ତଥା କାମରହାଟୀର ତ୍ରିନାମୁଲ୍ ବିଧାୟକ ଯିଏ ନିଜକୁ ‘ଏମ୍’ ଏବଂ ଗୀତରେ ଜଣେ ‘ରଙ୍ଗୀନ ବାଳକ’ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଡ଼ରେ ନେଇଯିବା ପାଇଁ ସେ ସମସ୍ତ ଷ୍ଟପକୁ ଟାଣି ନେଇଛନ୍ତି। ସେ ସମାନ ସହଜରେ କ୍ରୀଡା (ଫୁଟବଲ୍ ମାରିବା) ଏବଂ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର (ଗିଟାର ଏବଂ ତାନପୁରାକୁ ଷ୍ଟ୍ରମ୍ କରିବା) ଜଗିଂ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | “ମୁଁ ଅଭିନୟକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ମୋର ବାୟୋପିକର କିଛି ଦୃଶ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ନାଚିକେଟା ମୋର ବାୟୋପିକ୍ ପାଇଁ ଥିମ୍ ଗୀତ ଗାଇବେ ବୋଲି ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଉ ଦୁଇଟି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ‘ହେ ଲଭଲି’ ଏବଂ ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଥେକ୍ କରୋନା ଆସେ’ ଥିବା ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article