26.1 C
Bhubaneswar
Saturday, October 16, 2021

ଏୟାର ଷ୍ଟାଫ୍ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ଏୟାର କମାଣ୍ଡ ପରିଦର୍ଶନ ।

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବାର୍ଷିକ ମୁଖ୍ୟ କମାଣ୍ଡର ସମ୍ମିଳନୀ ପାଇଁ ୧୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ ରେ ବାୟୁସେନା ମୁଖ୍ୟ ମାର୍ଶଲ ଆର.କେ. ଏୟାର ମାର୍ଶଲ ଆରଜେ ଡକୱର୍ଥ ଏୟାର ଅଫିସର କମାଣ୍ଡିଂ-ଇନ୍-ଚିଫ୍ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା | କମାଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କୁ ଏକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଗାର୍ଡ ଅଫ୍ ଅନର ଉପସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଥିଲା | କମାଣ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଠିକଣା, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବଢାଇବା, ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଅଭ୍ୟାସ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଏବଂ ଦୃଢ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ସାଇବର ସୁରକ୍ଷା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ଳେଷଣର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲା ​​|

ସମସ୍ତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଅସ୍ତ୍ର ପ୍ରଣାଳୀ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିର ପ୍ରସ୍ତୁତତାକୁ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ତରରେ ରଖିବାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ସେ କମାଣ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସମ୍ପ୍ରତି ବନ୍ୟା ସହାୟତା ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ନାଗରିକ ପ୍ରଶାସନକୁ ସହାୟତା କରିବାରେ ର ଭୂମିକାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛି | ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଉଡ଼ାଣ ପରିବେଶ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ କମାଣ୍ଡରମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଜାରି ରଖିଛି ଏବଂ ନବସୃଜନ, ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତା ଏବଂ ସ୍ୱଦେଶୀକରଣ ମାଧ୍ୟମରେ ର ଯୁଦ୍ଧ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଛି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article