26.1 C
Bhubaneswar
Saturday, October 16, 2021

ସ୍ପ୍ରିଣ୍ଟର୍ ଡ୍ୟୁଟି ଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର, ମହିଲା ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସ୍ଥାନୀୟ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲର ଜଣେ ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ “ଅପମାନଜନକ ତଥା ବଦନାମ ବିଷୟବସ୍ତୁ” ପ୍ରକାଶ କରି ଆଥଲେଟ୍ ଡ୍ୟୁଟି ଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରିଛି। ଡ୍ୟୁଟି ସହରର ଦୁଇଜଣ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ଜଣେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା। ମହିଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଚାନ୍ଦ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଟୋକିଓରେ ଥିବାବେଳେ ଆଞ୍ଚଳିକ ସମ୍ବାଦ ପୋର୍ଟାଲ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ବହୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସମ୍ବାଦ ପୋର୍ଟାଲର ସମ୍ପାଦକ ସୁଧାନସୁ ରାଉଟ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ

ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିଲେ। ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆମେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛୁ ବୋଲି ଡିସିପି ଉମାଶଙ୍କର ଦାସ କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଡ୍ୟୁଟି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ସାକ୍ଷାତକାର ନଦେବା ପାଇଁ ରାଉତ ତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଛନ୍ତି। ଡ୍ୟୁଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋର୍ଟାଲ ବିରୋଧରେ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିଛି। ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଦୁତି କହିଛନ୍ତି, “ଏହିପରି ଲେଖା ମୋତେ ମାନସିକ ଓ ଭାବପ୍ରବଣ କରିଛି। ଖେଳ ସମୟରେ ସେମାନେ ମୋତେ ପ୍ରବଳ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲେ | ମୋ ସହ କଥା ହେବାକୁ କିମ୍ବା କାହାଣୀର ସଂସ୍କରଣ ପଚାରିବାକୁ କେହି ବ୍ୟଗ୍ର ହେଲେ ନାହିଁ। ”

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article