27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, September 19, 2021

ଖୋର୍ଧାରେ ରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ ର ତାଣ୍ଡବ ,୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩୦ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ !

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଭିନ୍ନ କୋବିଡ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ମୋଟ ୬୮ କୋବିଡ ରୋଗୀଙ୍କର ମାରାତ୍ମକ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ବୋଲି ଶନିବାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସୂଚନାନୁସାରେ, ୬୮ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଖବର ସହିତ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ୫,୪୪୫ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସର୍ବାଧିକ କୋଭିଡ ମୃତ୍ୟୁ ୩୦ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି, ତା’ପରେ ପୁରୀ (୧୧), ଆଙ୍ଗୁଲ (୮), ମୟୂରଭଞ୍ଜ (୭), କେଓନହାର (୬), ଗଞ୍ଜାମ, ଜଗସିଂହପୁର, କାନ୍ଦାଲ, ମାଲକାନଗିରି, ସୁନ୍ଦରଗଡ ଏବଂ ନୁଆପଡା (ପ୍ରତ୍ୟେକ ୧) .୧ ଆଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୨. ଅଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୩. ଆଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୪. ଆଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୫. ଜଣେ ୬୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଆଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ |୬. ଅଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୮୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୭. ଅଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୮. ଅଙ୍ଗୁଲ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ |୯. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୦. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା | ୧୧. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ |

୧୨. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଏଡିଜିମ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୩. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ, କ୍ରନିକ୍ କିଡନୀ ରୋଗ, ସ୍କିଜୋଫ୍ରେନିଆ ଏବଂ ଜେନେରାଲାଇଜଡ୍ ଜବରଦଖଲରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୪. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୧୫. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୬. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ, କ୍ରନିକ୍ କିଡନୀ ରୋଗ ଏବଂ କ୍ରୋନିକ୍ ଅବଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟିଭ୍ ଫୁସଫୁସ ରୋଗରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ।୧୭. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୬୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୮. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୧୯ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ |

୨୦. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୨୧. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୨୨. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୦୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୨୩. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୨୪. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୨୫. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୨୬. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୨୭. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୭୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ |୨୮ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୩୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ | ୨୯. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ହାଇପୋଥାଇରଏଡିଜିମ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୩୦. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ, ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ କ୍ରନିକ୍ କିଡନୀ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୩୧. ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ୫୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଯିଏ ମଧୁମେହ ରୋଗ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପରେ ମଧ୍ୟ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୩୨ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ୫୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article