27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, September 19, 2021

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପଲ୍, କାର୍ଟର ରେଡଉଡ୍ |

Must read

ଆମେରିକା: ଅଭିନେତା ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପାଲ ଏବଂ କାର୍ଟର ରେଡଉଡ୍ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ, ର ଆଗାମୀ ସିବିଏସ୍ ସ୍ପିନୋଫ୍ ସିରିଜ୍ ରେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିବେ | ସେମାନେ ନିକଟରେ ଘୋଷିତ କାଷ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବେ ଯେଉଁଥିରେ ଲୁକ କ୍ଲିଣ୍ଟ୍ୟାଙ୍କ, ହେଡା ରିଡ୍ ଏବଂ ଭିନ୍ନା ବିଦୋଟୋ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହି ସିରିଜ୍ ଫେଡେରାଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଅଫ୍ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଫ୍ଲାଏ ଟିମର ଅଭିଜିତ ଅପରେଟିଭ୍ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରେ, ଯାହାର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ବୁଦ୍ଧାପେଷ୍ଟରେ ଅଛି | ସେମାନେ ଆମେରିକୀୟ ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦକୁ ଟ୍ରାକିଂ ଏବଂ ନିରପେକ୍ଷ କରିବାର ମିଶନ ସହିତ ବିଶ୍ଵକୁ ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତି |

ଆମେରିକା ଏବଂ ଏହାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଫ୍ଲାଏ ଟିମ୍ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ, ଦ୍ରୁତ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ନିର୍ମଳ ବ୍ରାଉନ୍ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ପଲ୍ ଏକ ୟୁରୋପୋଲ୍ ଏଜେଣ୍ଟ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ରେଡଉଡ୍ ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବୁଦ୍ଧାପେଷ୍ଟର ଫ୍ଲାଏ ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଅଟେ | ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ ରେ ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ ସିରିଜ୍ ଏବଂ : ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ସହିତ ତିନି ଘଣ୍ଟିଆ କ୍ରସଓଭର ପ୍ରିମିୟର୍ ଇଭେଣ୍ଟ ସହିତ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମୂଳର ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା ତଥା କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଉତ୍ପାଦକ ଡିକ୍ ୱାଲଫ୍ ମଧ୍ୟ ଏଫବିଆଇ ଉତ୍ପାଦନ କରନ୍ତି: ଶୋରେନର୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଡେରେକ୍ ହାସ୍ଙ୍କ ସହ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ / କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଉତ୍ପାଦକ ମାଇକେଲ୍ କ୍ୟାଟଲେମାନ ଏବଂ ଓଲଫ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ୍ର ଆର୍ଥର୍ ଫର୍ନି ଏବଂ ପିଟର ଜାନକୋସ୍କି

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article