28.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 30, 2021

କପିଲ ଶର୍ମା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଆୟର ଉତ୍ସ ପଚାରିଥିଲେ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ସୋମବାର ଅଭିନେତା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସ୍ଵାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ବଲିଉଡରେ ଶକ୍ୱେଭ ପଠାଇଛି। ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ କିଛି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶନ ସହ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲାରେ ରାଜଙ୍କୁ ନାବ କରାଯାଇଥିଲା। ଶିଲପା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ହଙ୍ଗାମା ୨ ରେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଅଭିନୟ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏହା ଆସିଛି | ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ନିରାଶ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ରାଉଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ କପିଲ ଶର୍ମା ରାଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆୟ ଉତ୍ସ ବିଷୟରେ ପଚରାଉଚରା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ପ୍ରଶ୍ନର କ୍ଲିପ୍ ଦି କପିଲ୍ ଶର୍ମା ଶୋ’ରୁ ଆସିଛି ଯାହା ଜୁନ୍ ୨୦୨୦ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା। ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ସ୍ଵାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ଭଉଣୀ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ଵରା ଆୟୋଜିତ କମେଡି ଏବଂ ଟକ୍ ସୋ’ର କୋଚରେ ନଜର ଆସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

କପିଲ ଥଟ୍ଟା କରି ରାଜଙ୍କ ଆୟର ଉତ୍ସକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ନେବା, ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ସହ ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବା ଏବଂ ବିଦେଶୀ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ କପିଲ ତାଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି “ବିନା କୁଚ କିୟେ ପଇସା କାଇସେ କାମାଟେ ହୋ ଆପ (ତୁମେ କିଛି ନକରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ କିପରି ପରିଚାଳନା କରିବ),” ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ହସିବାକୁ ଛାଡି ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର ପ୍ରପର୍ଟି ସେଲ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଏକ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିଥିଲା ​​| ମାମଲା ଏବଂ ନଅ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ପପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ “ମୁଖ୍ୟ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରକାରୀ” ହୋଇଥିବାରୁ ରାଜଙ୍କୁ ସୋମବାର ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ହେପାଜତ ପାଇଁ ମହାନଗର ନିଗମ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article