28.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 30, 2021

ଦିଲ୍ଲୀର ରାଜଘାଟରେ ବିଜେପିର ଏକ ଧର୍ମଘଟ ।

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ପୋଲ ପରବର୍ତ୍ତୀ ହିଂସା ଘଟଣାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାକୁ ବିଜେପି ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀର ରାଜଘାଟରେ ଏକ ଧର୍ମଘଟ କରିବ ବୋଲି ଦଳର ରାଜ୍ୟ ମୁଖପାତ୍ର ଶାମିକ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିଏମସି କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ବଙ୍ଗଳାରେ ଏହାର ୩୮ ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡୋ-ତିବ୍ଦତୀୟ ସୀମା ପୋଲିସ୍ (ଆଇଟିବିପି) ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଛତିଶଗଡର ନାରାୟଣପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ନକ୍ସଲ ଆକ୍ରମଣ। ୪୫ ତମ ବାଟାଲିୟନ ଆଇଟିବିପି ର ଏକ ରୋଡ୍ ଓପନିଂ ପାର୍ଟି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦.୧୫ ସମୟରେ ଅମଦାଇ ଘାଟି ନିକଟରେ ନକ୍ସଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ନକ୍ସଲମାନେ ସୈନ୍ୟ ଉପରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯବାନମାନେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇ ନକ୍ସଲମାନଙ୍କୁ ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲକୁ ପଳାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କନଷ୍ଟେବଳ ଶିବ ନାରାୟଣ ମୀନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଏଏସଆଇ କେଶବ ରାମଙ୍କ ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଛି। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି। (ଜିତେନ୍ଦ୍ର ବାହାଦୂରଙ୍କ ଦ୍ input ାରା ଇନପୁଟ୍) ମିଜୋରାମ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କୋଭିଡ -୧୯ ମାମଲାର ସର୍ବାଧିକ ଏକକ ଦିନିକିଆ ସ୍ପାଇକ୍ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି କାରଣ ୮୦୭ ଜଣ ଲୋକ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି, ଏହି ସଂଖ୍ୟା ୨୮,୨୯୫ କୁ ନେଇଛି। ନୂତନ ସଂକ୍ରମିତ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଶିଶୁ ଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article