28.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 30, 2021

ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି? ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ହେଲେ ଗିରଫ !

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ଉପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ସାମଗ୍ରୀ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ପ୍ରକାଶନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କୁ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ନେଇ ପୋଲିସର ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପ୍ରମାଣ ରହିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶନ ବିଷୟରେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। କୁଣ୍ଡ୍ରାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ୧୯ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା କାରଣ ସେ ଜଣେ ପ୍ରମୁଖ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି କୁଣ୍ଡ୍ରାଙ୍କୁ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଭୂମିକା ପ୍ରଦାନ କରିବା ବାହାନା କରି ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ବଦଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ସମ୍ପତ୍ତି ସେଲ ମାଲାଡ (ପଶ୍ଚିମ) ର ମାଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ଉପରେ ଚଢାଉ କରି ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସୋମବାର କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋୱା ଖାନ ଛଦ୍ମନାମ ୟସ୍ମିନ୍ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ-ନିର୍ମାତା, ଫଟୋଗ୍ରାଫର ମୋନୁ ଶର୍ମା ଏବଂ ସୃଜନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରତୀଭା ନାଲାୱାଡେ ଏବଂ ଦୁଇ କଳାକାର ଆରିଶ ଶେଖ ଏବଂ ଭାନୁ ଠାକୁରଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି।

ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ପ୍ରତିନିଧୀତା (ନିଷେଧ) ଅଧିନିୟମ ବ୍ୟତୀତ ଆଇପିସିର ଧାରା ୪୨୦ (ପ୍ରତାରଣା), ୩୪ (ସାଧାରଣ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ), ୨୯୨ ଏବଂ ୨୯୩ (ଅଶ୍ଳୀଳ ତଥା ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଜଡିତ) ଅନୁଯାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି। ।

କୁନ୍ଦ୍ରା ୨୦୦୯ ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ଜଣେ କବିତା କୁଣ୍ଡ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article