27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, August 1, 2021

କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ଅର୍ଶୀ ଖାନ ସକରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତି |

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଶୀ ଖାନ କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଘରେ ଅଲଗା ଅଛନ୍ତି। “ମୁଁ ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଠାରୁ ମୋର କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲି, ଯାହା ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ (ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୯) କରାଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ମୁଁ କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛି | ଗତକାଲି ଠାରୁ ମୁଁ ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରୁଛି | ସେ କୁହନ୍ତି, ମୁଁ ଘରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ସହଜ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। “ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି, ଦୟାକରି ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ! ସେ କୁହନ୍ତି, ଆଲ୍ଲା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରନ୍ତୁ… ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଭାଇରସକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ଗ୍ରହଣ ନକରିବା ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କର ଯେ ଆମେ ନିଜେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପିବା ନାହିଁ | ବିବାଦୀୟ ରିଆଲିଟି ସୋ “ବିଗ୍ ବସ୍” ରେ ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅର୍ଶୀ ମଧ୍ୟ ଧାରାବାହିକ “ରାତ୍ କି ରାନୀ ବେଗମ୍ ଜାନ” ର ଏକ ଅଂଶ | ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ପଞ୍ଜାବୀ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article