30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଓଡିଶାର ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାୟଡର ପଳାୟନ ମାମଲାରେ ଆଉ ୨ ଜଣ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର ପଳାୟନ ମାମଲାରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଜେଲର ୱାର୍ଡର ଏବଂ ଅନ୍-ଡ୍ୟୁଟି କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଭୂମିକା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା ଯାହା ଏପ୍ରିଲ ୧୦ ରେ କଟକସ୍ଥିତ ଏସସିବି ମେଡିକାଲରୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟରଙ୍କ ସହଜରେ ପଳାୟନ ପାଇଁ ବାଟ ଫିଟିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ଅବହେଳା ହେତୁ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଖସିଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲା। ସଦ୍ୟତମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସମ୍ବଲପୁର ଜେଲର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ କନଷ୍ଟେବଳ ଏମଡି ମୁସିମ ନାମକ ଜଣେ ଶିବାନାରାୟଣ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଉକ୍ତ ମାମଲାରେ ଜଣେ ଝିଅ ସମେତ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସମ୍ବଲପୁର ସର୍କଲ ଜେଲରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଥିବା ହେଡରଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୩, ୨୦୨୧ ରେ କଟକ ସ୍ଥିତ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ବିଭାଗର କ୍ୟାବିନ ନଂ- ରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ସେ ଏପ୍ରିଲ ୧୦ ରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୫ ରେ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article