30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଓଡିଶା; ସର୍ବଶେଷ ଘୋଷଣା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର କୋଭିଡ -୧୯ ମାମଲା ତୀବ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହିତ ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସାରା ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଏବଂ ଲର୍ଣ୍ଣର ଲାଇସେନ୍ସ ପରୀକ୍ଷାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ପ୍ରାଧିକରଣ ଦ୍ଵାରା ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ପରୀକ୍ଷା ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରହିବ। “ରାଜସ୍ଵ ଏବଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା (ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା) ରେ ଓଡିଶା ସରକାର ଏହାର ଅର୍ଡର ନଂ ୨୦୫୭ କୁ ୧୯.୦୪.୨୦୨୧ ରେ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଭାଗ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନମ୍ବର ୧୧୪୬୫/୧୫ ୦୪ ୨୦୨୧ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ତଥା ଧାରଣ ପାଇଁ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଜାରି କରିଛି।

କୋବିଡ-୧୯ ଉପରୋକ୍ତ ବିଷୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସ ଏବଂ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ପରୀକ୍ଷା ଏଠାରେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ୨୨.୦୪ ୨୦୨୧ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ”ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ପଢାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ଆରଟିଓଙ୍କୁ ସ୍ଲଟ୍ ପ୍ରତି କୋଟା ହ୍ରାସ କରିବାକୁ / ବିଦ୍ୟମାନ କୋବିଡ-୧୯ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭିଂ ସେବା ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସେବାଗୁଡିକ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟମାନ ସ୍ଲଟ୍ ବାତିଲ୍ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ଆରଟିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ | ଜନସାଧାରଣ / ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଫେସବୁକ୍ / ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା, ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article