27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, August 1, 2021

ରଣବୀର କପୁର – ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ

Must read

ମାଲଦ୍ଵିପ ସହିତ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ଆବେଗ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ କାରଣ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦ୍ଵିପକୁ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଦିଶା ପାଟାନି ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ପରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଛୁଟିଦିନର ସେଲିବ୍ରେଟ ତାଲିକାରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ସର୍ବଶେଷ ହେଉଛି ‘ଏହା’ ଦମ୍ପତି – ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ। ନିକଟରେ କୋଭିଡ -୧୯ ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଦୁଇଜଣ ଏକ ଛୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯାହା ମହାମାରୀର ଲୋକଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଆଖି ବୁଜି ଦେବା ପାଇଁ ନେଟ୍‌ଜେନ୍‌ଙ୍କଠାରୁ ବହୁ ବ୍ୟାକ୍ଲାସ୍ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା। ମାଲଦ୍ୱୀପକୁ ସେମାନଙ୍କର ବିମାନ ଧରିବାକୁ |

ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଇଣ୍ଟରନେଟକୁ ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ, ନେଟେନିଜେନମାନେ ତାରକା ଛୁଟିରେ ନିଜର ନିରାଶା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ବିଶାଳ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଙ୍କଟ ଦେଶ ତଥା ପୃଥିବୀକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା ​​| ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏପରିକି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, “ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଡିଗ୍ରୀ ଅଶିକ୍ଷା। ଏହି ତାରାମାନେ କେଉଁ ଉତ୍ତମ ଉଦାହରଣ ସେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି !!!! * ସ୍ଲୋକ୍ଲାପ୍ସ * ”ରଣବୀର ମାର୍ଚ୍ଚରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାରକା ଜୀବାଣୁରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ବିଉ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲରେ କୋବିଡ-୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ଏପ୍ରିଲ ୧୪ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭୂତାଣୁ ପାଇଁ ନକାରାତ୍ମକ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ଜୀବାଣୁରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବାରୁ ପ୍ଲାଜମା ଦାନ କରିଛନ୍ତି କି?

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article