30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଶୀଘ୍ର ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ହିଟ୍ କରିବାକୁ ଓଲିଉଡ୍ ମଲ୍ଟି-ଷ୍ଟାରର୍ ‘ବାଜିବା ଲୋ ସାହାନାଇ’ |

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଲୋକପ୍ରିୟ ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମଲାନ ଦାସ ଏବଂ ଝିଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ପୁଣି ଥରେ ରୂପା ପରଦାରେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାଜିବା ଲୋ ସାହାନାଇ’ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ‘ଟାର୍ଗେଟ୍’ରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରିଥିଲ

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମରେ ସମ୍ବିଟ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଆଉ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏକ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଫିଲ୍ମରେଝିଲିକ୍ ଅଭିନେତା ଯୋଡିଙ୍କୁ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଓଡିଆ ଜାଟ୍ରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାମ ଅସୁଟୋଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସଙ୍ଗୀତକୁ ତାପସ ଏବଂ ଅମୃତାନସୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ବିଭୂ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ସିନେମାଟୋଗ୍ରାଫର। ଜାନମେଜୟ ଡୋଗ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରାଇମୋହନ ପ୍ୟାରିଡା, ମନୀଷା ମିଶ୍ର, ହ୍ରୁଶିକେଶ, ସୁମନ, ଭୁପତି ଏବଂ ପ୍ରତୀଭା ପଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଫିଲ୍ମ ସୁପର ହିଟ୍ ଓଡିଆ ଜଟ୍ରା ନାଟାକା “ବାଜିବା ଲୋ ସାହାନାଇ” ଉପରେ ଆଧାରିତ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article