28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ୯ ର ଶାରୀରିକ କ୍ଲାସ, ଓଡିଶାର ଏକାଦଶ ଛାତ୍ର ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ |

Must read

ଭୁବନେଶ୍ଵର: କୋଭିଡ ମାମଲାରେ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ଆଜି ରାଜ୍ୟର ବେସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମେତ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ୯ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାଦାନ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଆଦେଶ ଏପ୍ରିଲ ୮, ୨୦୨୧ ରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ ୩୦, ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ସଚିବ ସତ୍ୟବ୍ରତ ସାହୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି

ଯେ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ୯ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ନେଇପାରିବେ ହଷ୍ଟେଲ ଏବଂ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରହୁଥିବା ଏହି ଦୁଇ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଫେରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି। ଘରକୁ ତୁରନ୍ତ, ଚିଠିଟି ପଢିଥିଲା | ଏହା ଆହୁରି କହିଛି ଯେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ୧୦ ଏବଂ +୨ ର କ୍ଲାସଗୁଡିକ ଏପ୍ରିଲ ୨୫, ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାର ହେବ | ମାସ୍କର ବ୍ୟବହାର, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ମାନ ବଜାୟ ରଖିବା ଏବଂ ହାତର ସ୍ଵଚ୍ଛତା ଭଳି କୋଭିଡ ଉପଯୁକ୍ତ ଆଚରଣ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା୧୦ ଏବଂ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଚିଠିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article