27.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 23, 2021

ଓଡ଼ିଶାରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଲିଗ୍ କୋଭିଡ କାରଣରୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଚଳିତ ମାସ ଶେଷରେ ଓଡିଶାରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ମହିଳା ଲିଗ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଥିବା କୋବିଡ-୧୯ ମାମଲାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଫୁଟବଲ୍ ଫେଡେରେସନ୍ କହିଛି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏଆଇଏଫଏଫ କହିଥିଲା ​​ଯେ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ମେ’ରେ ସର୍ବଶେଷରେ ଆୟୋଜନ କରାଯିବ। ଏଆଇଏଫଏଫ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷରେ ଓଡିଶାରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ହିରୋ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ମହିଳା ଲିଗ୍ ପରବର୍ତ୍ତୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟରେ କୋବିଡ଼-୧୯ ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ନେଇ ଓଡିଶା ସ୍ପୋର୍ଟସ ସହ ଆଲୋଚନା ପରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି

ବୋଲି ଖେଳାଳି ତଥା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏଏଫଏଫ କହିଛି। ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଓଡିଶା ସ୍ପୋର୍ଟସ ଏବଂ ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ଦଳ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପାରାମିଟରରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତିର ଆକଳନ କରିବେ। ସମାନ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ପ୍ଲେ-ଅଫ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିବାର ତିନି ଦିନ ପରେ ବିକାଶ ଆସିଥିଲା ​​| ବୁଧବାର ଠାରୁ ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରେ ପ୍ଲେ-ଅଫ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଥିଲା। ସୋମବାର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଓଡିଶାରେ କୋବିଡ-୧୯ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋମବାର ୫୭୩ ସଂକ୍ରମଣ ପରେ ରାଜ୍ୟ ମଙ୍ଗଳବାର 588 ଟି ନୂଆ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article