28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ୫୭,୦୦୦ ନୂତନ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ରବିବାର ଦିନ ଭାରତ ଏକ ରେକର୍ଡ ୯୩,୨୪୯ ତାଜା କୋଭିଡ -୧୯ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯାହା ସମୁଦାୟ ସଂଖ୍ୟାକୁ ୧୨,୪୯୩,୪୧୪ କୁ ଠେଲି ଦେଇଛି। ସାଂଘାତିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୪,୬୮୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ରବିବାର ଦିନ ରାତି ୮ ଟାରୁ ସୋମବାର ସକାଳ ୭ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ତାଲା ପକାଇବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ପଞ୍ଜାବ, କର୍ଣ୍ଣାଟକ, କେରଳ, ଛତିଶଗଡ, ଚଣ୍ଡିଗଡ଼, ଗୁଜରାଟ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ତାମିଲନାଡୁ, ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ହରିୟାଣା ଏକ ଗୁରୁତର ବିଷୟ। ଶନିବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ୩,୬୫୭ କୋଭିଡ -୧୯ ମାମଲା ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି

ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ହାର ଦିନକ ପୂର୍ବରୁ ୪.୧୧ ପ୍ରତିଶତରୁ ୪.୪୮ ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାବେଳେ ଆହୁରି ୧୦ ଜଣ ଲୋକ ମାରାତ୍ମକ ଜୀବାଣୁଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ସରକାରୀ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକତା ହାର ଏକ ପ୍ରତିଶତରୁ ୪.୪୮ ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ୱାର୍ଲ୍ଡ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଅପଡେଟ୍: କରୋନାଭାଇରସ୍ ରୋଗର ବିଶ୍ଵସ୍ତର ୧୩୧,୩୩୨,୧୩୧ ରେ ଅଛି | ୧୦୫,୭୧୯,୮୫୬ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨,୮୫୮,୨୯୧ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ୧୮୩୧,୩୮୨,୨୦୫ ମାମଲା ସହିତ ଆମେରିକା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଦେଶ ଭାବରେ ଜାରି ରହିଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article