27.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 23, 2021

ଓଡିଶାରେ ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ, କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି |

Must read

ଭୁବନେଶ୍ଵର: ଓଡିଶାରେ ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କୌଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ ବୋଲି ରବିବାର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରିଲିଫ୍ କମିଶନର (ଏସଆରସି) କହିଛନ୍ତି। ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଜରିଆରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ୍ -୧୯ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଅଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରିବାର କୌଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ ବୋଲି ଏସଆରସି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରାଯିବା ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମର ପ୍ରଶ୍ନ ପରେ ଏହି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଆସିଛି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଓଡିଶା ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ଏସ.ଏନ୍ ପାଟ୍ରୋ ଆଜି ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତା ୪ ରେ ରାଜ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। -୫ ଦିନ | ଓଡ଼ିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ଏହି ମାମଲାର ଜରୁରୀ ସମୀକ୍ଷା କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇପାରେ। ”ପାଟ୍ରୋ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଗତକାଲି କେବଳ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ରାତ୍ରି କର୍ଫ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମାମଲାରେ ତୀବ୍ର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥିଲା। ବାଚସ୍ପତି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାଜ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ କରାଯାଇପାରେ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏପ୍ରିଲ୍ ୫ ରୁ ରାଜ୍ୟର ୧୦ ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଲାଗୁ ହେବ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article