28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଗାଁର ଜଣେ ମହିଳା ଉଲଗ୍ନ ଏବଂ ନିର୍ଯାତିତ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ |

Must read

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା: ଶନିବାର ଦିନ ଜିଲ୍ଲାର ନିକିରାଇ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋରା ଗ୍ରାମରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି। କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଲଗ୍ନ କରି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀ ସୋସିଆଲ ନେଟୱାର୍କିଂ ସାଇଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରୁଥିବା, ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ଥର ପିଟିବା ଏବଂ ବାଉଁଶରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା।

ଶନିବାର ସକାଳେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ତୀବ୍ର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ପଡୋଶୀମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଲଗ୍ନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅନ୍ୟ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବଧିର କାନରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା। ଭୟ ସହିତ ବର୍ବରତା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ନିକିରାଇ ଥାନାରେ ପୃଥକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗତ ମାସର ସମାନ ଘଟଣାରେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଆଷ୍ଟାରଙ୍ଗା ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଟସୁନ୍ଦର ପୁର ଗ୍ରାମରେ ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରୁ ଜଣେ ମା- ଝିଅ ଯୋଡିଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ବାଡ଼ ଲଗାଇ ସେମାନଙ୍କ ଜମିର ଏକ ଅଂଶକୁ ଜବର ଦଖଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, ସେତେବେଳେ ମା ଏବଂ ଝିଅ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ପୁରୁଷ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article