28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

୧୭ କଟକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଅଧିକ ପରୀକ୍ଷା କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ |

Must read

କଟକ: କଟକ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ (ସିଏମସି) ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ୧୭ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋଭିଡ -୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସିଏମସି ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରୋଟୋକଲ ଅନୁଯାୟୀ ସଂକ୍ରମିତ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆଜି କରାଯିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଦ୍ଵରା ସେମାନେ ଦ୍ରୁତ ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମିଲେନିୟମ୍ ସିଟିର ଏକ ଘରୋଇ କଲେଜର ୨୫ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ କୋଭିଡ୍ -୧୯ ର ପ୍ରସାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସିଏମସି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଅଧୀନରେ ରଖିଥିଲେ। ଭାଇରାଲ୍ ପ୍ରତି ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବେ ବୁଧବାର ଠାରୁ କଲେଜ ଏବଂ ଏହାର ହଷ୍ଟେଲକୁ ୧୦ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି |

ସଂକ୍ରମଣ ଏହି ସମୟରେ, ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିନିକାସ୍ଥିତ ଏକ କଲେଜର ପ୍ରାୟ + ୦ + ଛାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ବିନିକା କମ୍ୟୁନିଟି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ଵରା ଆରଟିପିସିଆର ଏବଂ କଲେଜର ୯୦ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଦ୍ରୁତ ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ସକରାତ୍ମକ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ, ବରହମପୁରର ଟାଟା ପାୱାର ସାଉଥ୍ ଓଡିଶା ବିତରଣ ଲିମିଟେଡ୍ ର ଦୁଇଜଣ କର୍ମଚାରୀ କରୋନାଭାଇରସ୍ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଉଭୟେ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ଏବଂ ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article