28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ର ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲ ବହୁତ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପାଇଥାଏ |

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ର ଖ୍ୟାତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲ ଦସ୍ତଖତ କରିଆସୁଛନ୍ତି, ଯେହେତୁ ୟଶଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଗଲା। ଏହି ସୁପରହିଟ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ର ଦ୍ଵିତୀୟ କିସ୍ତି ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିସାରିଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସାଲାରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରୋପ୍ କରାଯାଇଛି।

ସର୍ବଶେଷ ଅଦ୍ୟତନ ଅନୁଯାୟୀ, ପୁଷ୍ପା ଅଭିନେତା ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଅଲୁ ଅରବିନ୍ଦଙ୍କୁ ଗୀତା କଳା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭେଟିଥିଲେ ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ବିବରଣୀ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ରୋଲ୍ କରୁଛି। ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫ୍ଲିକ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ | ଏହି ଖବର ଆଲା ବୈକକୁନ୍ତପୁରାମୁଲୁ ଅଭିନେତା ବନି ଭାସ୍ଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନିଶ୍ଚିତ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ଉଭୟ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବର୍ତ୍ତମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ହିଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଅତିକମରେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଲାଗିବ କାରଣ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବ୍ୟାକ୍-ଟୁ-ବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଲାଇନ୍ ହୋଇଛି। ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଅଧ୍ୟାୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୬ ଜୁଲାଇରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଏପ୍ରିଲରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସାଲାର ଥିଏଟରକୁ ଆସିବ। ଏହି ଦୁଇଟି ରିଲିଜକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ, ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୨୩ କିମ୍ବା ୨୦୨୪ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ସମୟରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବ

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article