29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 24, 2021

ଏନଆଇଏ ଦ୍ଵାରା ଯାଞ୍ଚ ହେବା ପରେ ସଚିନ୍ ଭେଜ୍ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ: ଅମ୍ବାନୀ ବୋମା ଭୟ ମାମଲାରେ ଆଣ୍ଟିଲିଆ ବାହାରେ ମିଳିଥିବା ସ୍କର୍ପିଓ ଏବଂ ଇନୋଭା କାରର ଡ୍ରାଇଭରମାନଙ୍କୁ ଏନଆଇଏ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି। ଡ୍ରାଇଭରର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଏହି ମାମଲାରେ ଏନଆଇଏ ମୁମ୍ବାଇ କପ ସଚିନ ଭେଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏବଂ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ସେ କିଛି ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ନନ୍ଦିଗ୍ରାମ ଘଟଣାରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ଦିନ ୨୬,୨୯୧ ନୂତନ କୋବିଡ-୧୯ ମାମଲା ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି, ଯାହା ୮୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବାଧିକ ଦିନିକିଆ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଯାହା ଦେଶର ସଂକ୍ରମଣକୁ ୧,୧୩,୮୫,୩୩୯ ରେ ପହଞ୍ଚାଇଛି। ଗ୍ରାମୀ ପୁରସ୍କାରର ୬୩ ତମ ସଂସ୍କରଣ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲ୍ସର ଷ୍ଟାପଲେସ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ବିୟୋନ୍ସ, ଡୁଆ ଲିପା, ହ୍ୟାରି ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଜିତିଥିଲେ | ମୁଁ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିଲି | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ମୋର ହେଲିକପ୍ଟରଟି ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିପାରିଲି ନାହିଁ |

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ଦିଲୀପ ଘୋଷ ଏବଂ ଆମର ଇନଚାର୍ଜ କୈଲାଶ ବିଜୟଭର୍ଗିଆ ମଧ୍ୟ ମୋ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି: ଅମ୍ବାନୀ ବୋମା ଭୟ ଧମକ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଧିକାରୀ ସଚିନ ଭେଜେଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀକୁ ନେଇ ୟୁନିଅନ ଏଚଏମ ଅମିତ ଶାହା ଝାରଗ୍ରାମ (ଡବ୍ଲୁବି) ରେ ଏକ ଜନ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏନଆଇଏ ସହିତ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହି ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା କେତେକ ଶିବସେନା ନେତାଙ୍କ ନାମ ୱାଜେ ରଖିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚର କ୍ରାଇମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ୟୁନିଟ୍ (ସିଇୟୁ) ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସଚିନ ୱାଜେଙ୍କୁ ଆଜି ନିଲମ୍ବିତ କରାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article