28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ଭୁବନେଶ୍ବର ନିକଟସ୍ଥ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ କମ୍ପାଉଣ୍ଡରେ ମହିଳାଙ୍କ କଙ୍କାଳ; ସିନିୟର କପ ନିଲମ୍ବିତ

Must read

ଭୁବନେଶ୍ଵର: ଭୁବନେଶ୍ଵର ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ଜାନଲା ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ପରିସରରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ଏକ ଜବତ ଗାଡିରୁ ମାନବଙ୍କ କଙ୍କାଳ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ୨୦୧୯ ରେ ଏକ ନିଶା କାରବାର ମାମଲାରେ ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲିସ। ଜବତ ହୋଇଥିବା ଗାଡି ସେହି ଦିନଠାରୁ ଜନଲା ପୋଲିସ ଆଉଟପୋଷ୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଅଟକି ରହିଥିଲା।

ତେବେ ବରହମପୁର ପରିବର୍ତ୍ତେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ଆଉଟପୋଷ୍ଟରେ କାହିଁକି ଗାଡି ପାର୍କିଂ କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି। ବରହମପୁର ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଜନଲା ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ମାନବଙ୍କ କଙ୍କାଳ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ମାନବ କଙ୍କାଳର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ଆମେ ଏହାକୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ପଠାଇଥିଲୁ ବୋଲି ଦାଶ କହିଛନ୍ତି।

ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ କଙ୍କାଳର ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରାୟ ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ମୃତ୍ୟୁର ସମ୍ଭାବ୍ୟ କାରଣ ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବାରୁ ଦାଶ କହିଛନ୍ତି, “ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଯକ୍ଷ୍ମା ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଆମେ ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ। ” ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡ ଭିତରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ ଆଉଟପୋଷ୍ଟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article