28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍ ହାର ବୃଦ୍ଧି | ମୂଲ୍ୟ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ଏହାର ନେଟୱାର୍କରେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ ପାଇଁ ଭଡା ବୃଦ୍ଧି କରିଛି ବୋଲି ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ କରିଛି। ଭଡା ୧୦ ରୁ ୩୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଭଡା ମଧ୍ୟ ୧୦ରୁ ୩୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆପଣ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗାଜିଆବାଦ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ୧୦ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୩୦ଟଙ୍କା ଦେବେ। ଆହୁରି ପଢନ୍ତୁ – ଭଲିବଲ କୋଚ ରାଜେଶ ତିୱାରୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ହୋଟେଲ ରୁମ ଭିତରେ ମୃତ ଦେହ ପାଇଲେ |

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ମୁମ୍ବାଇ ମହାନଗର ନିଗମ (ଏମଏମଆର) ର କେତେକ ପ୍ରମୁଖ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟର ମୂଲ୍ୟ ୫୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଥିଲା। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପଢନ୍ତୁ – ଚକ ଉପରେ ମନୋରଞ୍ଜନ: ରେଳବାଇ ଅନ୍-ଡିମାଣ୍ଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଭିଡିଓ, ଟ୍ରେନରେ ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ସମ୍ବାଦ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ସେଟ୍ ହୋଇଛି | ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ପିଟିଆଇକୁ ଡିଟ୍ ଇନ୍ସାଇଡ୍ ଟ୍ୟାକିଂ କରି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ରେଳବାଇର ମୁଖ୍ୟ ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ (ସିପିଆରଓ) ଶିବାଜୀ ସୂତାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବ ହାର ୧୦ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜ ଟର୍ମିନାସ (ସିଏସଏମଟି) ରେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟର ମୂଲ୍ୟ ୫୦ ଟଙ୍କା ହେବ।

ମୁମ୍ବାଇର ଦାଦର ଏବଂ ଲୋକମାନିଆ ତିଲକ ଟର୍ମିନାସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍, ଏବଂ ପଡୋଶୀ ଥାନେ, ପାନଭେଲ୍, କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ଭୱାଣ୍ଡି ରୋଡ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପଢନ୍ତୁ – କି ମୁମ୍ବାଇ ଷ୍ଟେସନରେ ରେଳବାଇ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ୫୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି: ଷ୍ଟେସନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ଏଠାରେ, ରେଳବାଇ ଏକ ନୂତନ ମନୋରଞ୍ଜନ ଲାଇନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି, ଯାହା ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ବିମାନରେ ଥିବା ସମୟରେ ବିରକ୍ତ କରିବ ନାହିଁ | ଟ୍ରେନରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଚଳିତ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ରେଳବାଇ ରେଲଟେଲର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଗୁରୁବାର କହିଛନ୍ତି। ସେବା, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ସମ୍ବାଦ, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ଏବଂ ସାଧାରଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ପ୍ରି-ଲୋଡ୍ ବହୁଭାଷୀ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରଦାନ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଇବାରେ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରେ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article