28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ନିର୍ମାତା ମହିଳା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରନ୍ତି;

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର: କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ର ନିର୍ମାତାମାନେ ସୋମବାର ମହିଳା ଦିବସ ଅବସରରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ କରିବା ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏକ ନିଆରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ। ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସ୍ଵରୂପ ନିର୍ମାତାମାନେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ଯେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସମସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ମହିଳା ଚରିତ୍ରମାନେ ଥିଲେ ସର୍ବଶେଷ ପୋଷ୍ଟରରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି |

ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ କରି ହୋମ୍ବଲେ ଫିଲ୍ମସ୍ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ “ପୃଥିବୀର ସମସ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହିଳାଙ୍କୁ, ସୁନ୍ଦର ଆତ୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ମହିଳା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା। # ୱୋମେନ୍ସ ଡେ – # କେଜିଏଫ୍ ଟିମ୍। ”ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଯେ ୟଶ ଷ୍ଟାରର ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ଜୁଲାଇ ୧୬, ୨୦୨୧ ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ। ସର୍ବଶେଷ ପୋଷ୍ଟର ବଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ- ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ୍, ଏସ୍ ରୀ ରାଓ ଏବଂ ଶ୍ରୀନୀଦୀ ଶେଟ୍ଟୀ। ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାର୍ କାଷ୍ଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି- ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ପ୍ରକାଶ ରାଜ, ମାଲଭିକା ଅବିନାଶ, ଅଚ୍ୟୁତ କୁମାର,

ଆୟାପ୍ପା ପି ଶର୍ମା, ରାଓ ରମେଶ, ଅର୍ଚ୍ଚନା ଜୋଏସ୍, ଟି.ଏସ୍ ନାଗଭାରାନା, ସରଣ, ଅବିନାଶ , ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଲକ୍ଷ୍ମଣ, ବୈଷ୍ଣବ ସିମ୍, ହରିଶ ରାୟ, ଦୀନେଶ ମାଙ୍ଗାଲୋର, ତାରକ, ରାମଚନ୍ଦ୍ର ରାଜୁ, ବିନୟ ବିଡାପ୍ପା, ଅଶୋକ ଶର୍ମା, ମୋହନ ଜୁନେଜା, ଗୋବିନ୍ଦା ଗୋଡା, ଜନ୍ କୋକେନ୍, ଶ୍ରୀନିବାସ ମୁର୍ତ୍ତୀ | ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ବହୁଭାଷୀ ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ଏହା କନ୍ନଡ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article