28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ରାଜ୍ୟପାଳ ଭାଗାସ୍ରୀ ସାହୋ, ସିଲୁ ନାୟକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛନ୍ତି

Must read

ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ରଫେସର ଗଣେଶ ଲାଲ ବୁଧବାର ଦିନ ଭାଗ୍ରି ସାହୁ ଏବଂ ସିଲୁ ନାୟକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାସିକ ରେଡିଓ ଟକ୍ ‘ମ୍ୟାନ୍ କି ବାଟ’ରେ ପ୍ରଶଂସା କରି ସମାଜ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ଵାର୍ଥପର ସେବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅସାଧାରଣ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚିତ୍ରକଳା ଏବଂ ଶିଳ୍ପ (ପଟ୍ଟାଚିତ୍ରା) କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କୌଣସି ଚିନ୍ତା ନକରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହ, ଉତ୍ସାହ, ନିଜସ୍ଵାର୍ଥପର ଭକ୍ତି ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ବିଜୁ ପଟାନିକ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ୟୁନିଭରସିଟି ତରଫରୁ ରାଜ୍ୟପାଳ ତାଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଏବଂ ୧.୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚେକ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସାରଙ୍ଗର ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଛାତ୍ର ଅଟନ୍ତି। ସିଲୁ ନାୟକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ପ୍ରଫେସର ଲାଲ ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହ, ଉତ୍ସାହ, ନିଜସ୍ଵାର୍ଥପର ଭକ୍ତି ଏବଂ ଶକ୍ତିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି

ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ‘ମହାଗୁରୁ ବାଟାଲିୟନ’ ମାଧ୍ୟମରେ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ତାଲିମ ପ୍ରଦାନ କରି ସଶସ୍ତ୍ର ବାହିନୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସ୍ଵପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ନିଜସ୍ଵାର୍ଥପର ଆତ୍ମାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରିଥିଲେ। ଆହୁରି ଅନେକ ଜୀବନରେ ସେବା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଲୋକ ଏବଂ ମାତୃଭୂମି ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦିଅନ୍ତୁ | ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ସଚିବ ଡ। ଏହି ଅବସରରେ ମେହେରଡା ଏବଂ କୁଳପତି, ବିପିୟୁଟି ଡକ୍ଟର ସି.ଆର. ତ୍ରିପାଠୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article