28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

‘ଏନଟିପିସି କାନିହା ସ୍ବଚ୍ଛ ଶକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ ।

Must read

କାନିହା: ଏନଟିପିସି କାନିହା ମୁଖ୍ୟ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ସୁଦୀପ ନାଗ ଫ୍ଲୁ-ଗ୍ୟାସ୍ ଡିସୁଲ ଫୁରିଜେସନ୍ କାର୍ଯ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା, ଖଣି ଶୂନ୍ୟ ଭରିବା ଏବଂ ୟୁନିଟ୍ ର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ପାୱାର ସେକ୍ଟର ପରିଚିତ କରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମୟରେ ସେ ମଧ୍ୟସ୍ଥି ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ। ନିରନ୍ତର ଙ୍ଗରେ ସ୍ବଚ୍ଛ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସହିତ ଷ୍ଟେସନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଛି ବୋଲି ନାଗ କହିଛନ୍ତି। ଏହାର କୋଇଲା ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସେ ଏନଟିପିସି ତାଲଚର କାନିହାଙ୍କ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଇନ୍ଧନ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି

ଏବଂ ୱାଗନ୍ ଟିପଲର୍ର ନୂତନ ପରିଚୟ କୋଇଲା ଅନଲୋଡିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଛି ଏବଂ ଷ୍ଟେସନର ଉତ୍ପାଦକତା ବୃଦ୍ଧି କରିଛି ବୋଲି କହିଛି। ଷ୍ଟେସନର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ନାଗ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ଏନଟିପିସି ତାଲଚର କାନିହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ସହିତ ଟର୍ନ ଆଉଟ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହାସଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ନିରାପତ୍ତା ଉପରେ ଷ୍ଟେସନର ବର୍ଦ୍ଧିତ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ, କୋଭିଡ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ସହିତ ନିରାପଦ ଅଭ୍ୟାସ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ନାଗ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତା ଏବଂ ରାଜପଥ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ କୁ ଶୁଖିଲା ପାଉଁଶ ଯୋଗାଇ ପାଉଁଶର ବ୍ୟବହାରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନର ପଦକ୍ଷେପକୁ ଆଲୋକିତ କରିଛି ଏବଂ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ୱାରୀ -୮ ର ଖଣି-ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ ପାଇଁ ଏମସିଏଲ ସହିତ ଏହା ସ୍ଵାକ୍ଷର କରିଛି | ଜିଏମ୍ (ଓ ଆଣ୍ଡ ଏମ୍) ଶିବମ୍ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ, ଜିଏମ୍ (ଟିଏସ୍) ଏସ୍ ମୁରୁଗାନ୍, ଜିଏମ୍ ( ଡାଇକ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ) ସରିଟ୍ ମହେଶ୍ୱରୀ ଏବଂ ଜିଏମ୍ ରଜନୀଶ ରାଷ୍ଟୋଗୀ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article