28 C
Bhubaneswar
Wednesday, April 21, 2021

ଏହି COVID-19-hit ରାଜ୍ୟରୁ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଘର ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି |

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଓଡିଶା ସରକାର ଏକ ନୂଆ ଆଦେଶ ଜାରି କରି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, କେରଳ, ପଞ୍ଜାବ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ଛତିଶଗଡ ଭଳି କୋବିଡ-୧୯ ହିଟ୍ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ଘର ଅଲଗା କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, କେରଳ, ପଞ୍ଜାବ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଛତିଶଗଡ, ତାମିଲନାଡୁ, ତେଲେଙ୍ଗାନା, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ଦିଲ୍ଲୀ, ଚଣ୍ଡିଗଡ଼, କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଏବଂ ଆନ୍ଧ୍ର ଭଳି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଟ୍ଟନାୟକ ସରକାର ଏହାର ପୂର୍ବ ଆଦେଶକୁ ସଂଶୋଧନ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଦେଶ * ଯଦି ପରିସ୍ଥିତି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ତେବେ ସରକାର ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟଗୁଡିକୁ ଅଧିକ ବିପଦ ବର୍ଗରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଯଦି ପାଞ୍ଚଟି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଜ୍ୟରୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାତ ଦିନର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଘର ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା, ଯାହାର ଆରଟିଓ- ନକାରାତ୍ମକ ରିପୋର୍ଟ ଥିବା ଅସାମାଜିକ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିତରଣ କରାଯାଇପାରିବ। , ଯଦି ପରୀକ୍ଷା ବୋର୍ଡିଂର ୭୨ ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ନୁହେଁ, କିମ୍ବା କୋବିଡ କୋବିଡ ଟୀକାକରଣ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର | ଶନିବାର ଦିନ, ଓଡିଶା ୨୧ ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୬ଟି ନୂଆ କୋବିଡ-୧୯ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜ୍ୟରେ ୬୭୩ ଟି ସକ୍ରିୟ ମାମଲା ଥିବାବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧,୯୧୫ରେ ରହିଛି

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article