32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ରୟ କୃଷ୍ଣ, ମନଭୀର ଅଗ୍ନି ମୋହନ ବଗାନକୁ ୪-୧ ବିଜୟ ବନାମ ଓଡିଶା ଏଫସି ।

Must read

ଜାମସେଦପୁର: ଆସନ୍ତାକାଲି ଡବଲ୍ ହେଡର୍ ସହିତ ଫେରିବା | ଜାମସେଦପୁର ବନାମ ଏସସି ପୂର୍ବ ବଙ୍ଗଳା [ପୂର୍ବାବଲୋକନ] ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏଫସି ବନାମ ନର୍ଥ ଇଷ୍ଟ ୟୁନାଇଟେଡ ଏଫସି [ପୂର୍ବାବଲୋକନ] | ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଭଲ ରାତି | ରିପୋର୍ଟ | ୨୦୨୦-୨୧ ସମ୍ବାଦ: ମନଭୀର, କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ମୋହନ ବାଗାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ବିଜୟ ଆଡକୁ ନେଇଥାଏ | ଗେରି ପେଟନ୍ “ଆମର ଏକତା ଅଛି ଏବଂ ଆମେ ଏକାଠି ରହିଛୁ। ପୁଅମାନେ ମୋତେ ସବୁକିଛି ଦେଇଛନ୍ତି। ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ (ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ଏବଂ ମୁଁ) ଆମେ ଏକ ଯୋଜନାରେ ଅଟକି ରହିଥିଲୁ। ପେନାଲ୍ଟି ଏକ ମୋଡ଼ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ଏହାକୁ ହରାଇଥିଲୁ। ,

ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ପିଚ୍ ରେ ଗୁଣବତ୍ତା ଅଛି | ସେମାନେ ଆମକୁ ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଓଭରଲୋଡ୍ କଲେ ଏବଂ ଆମେ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲୁ | ଗୁଣାତ୍ମକ ଖେଳାଳିମାନେ ସର୍ବଦା ଖେଳ ଜିତିବେ | ସେମାନେ ଆଜି କୃଷ୍ଣ ଏବଂ ମନଭୀରଙ୍କ ପରି ଗୋଲ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ | ଆଜି କୋଚିଂରେ?] ବାହାରକୁ ଯିବା | ଆଜି ସେଠାରେ ଟିକିଏ ସ୍ନାୟୁ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ମୋର ଜିତିବା ମେନେଟଲିଟି ଅଛି | ମୁଁ ଷ୍ଟୁଙ୍କୁ କହିଲି, “ଥରେ ତୁମେ ମୋତେ ଆଗରେ ରଖ, ଏବଂ ମୋତେ ଖେଳ ଜିତିବାକୁ ପଡିବ, ମୁଁ ସବୁ ବାହାରକୁ ଯାଏ” | ମୋ ଜୀବନସାରା ବିଜେତା | ” ପୋଡକାଷ୍ଟ – ୨୦୨୦-୨୧ ପାଇଁ ଏବଂ ମୋହନ ବାଗାନଙ୍କ ମିଶ୍ରଣ ସ୍ୱର୍ଗରେ ତିଆରି ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁସି ନଥିଲେ |

ଆମର ସାମ୍ବାଦିକ ଶ୍ୟାମ ଭାସୁଦେବନ, ଆଶିନ୍ ପ୍ରସାଦ ଏବଂ ଅମିତାଭ ଦାଶ ଶର୍ମା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ଏବଂ ‘ଦି ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ସୋ’ର ମନଭୀର ସିଂଙ୍କ ଶେଷ ଏପିସୋଡରେ ରାଗିଂ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ଆବିଷ୍କାର କରିଛନ୍ତି। ଦୁଇଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିବା ଗୋଲ୍ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଲଡେନ୍ ବୁଟ୍ ଦୌଡକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ରୟ କୃଷ୍ଣ ଦୁଇଟି ଛକା ଓ ଦୁଇଟି ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ସହିତ ସମସ୍ତ ଚାରି ଗୋଲରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅର୍ଦ୍ଧ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କୋଲ୍ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାରଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ଓଡ଼ିଶା ଖେଳକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟାର୍ଦ୍ଧରେ ଏହା ନିଜକୁ ଦୃଢକରିପାରି ନଥିଲା। ନେତା ମୁମ୍ବାଇ ସିଟି ଏଫସିର ତିନୋଟି ପଏଣ୍ଟ ସହ ମୋହନ ବାଗାନ ଗତି କରୁଛନ୍ତି

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article