35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

କୋରାପୁଟ କଲେକ୍ଟର ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ବର: କୋରାପୁଟର କଲେକ୍ଟର ତଥା ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବରିଷ୍ଠ ଓଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ମଧୁସୂଦନ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଆଜି ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ସାଧାରଣ ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ଜନ ଅଭିଯୋଗ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲ ଓ ପରିବେଶ ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ସଚିବ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ୨୦୧୫ ବ୍ୟାଚ୍ ଆଇଏଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଏମ।

ଅବଦାଲ ଅଖତରଙ୍କୁ କୋରାପୁଟର ନୂତନ କଲେକ୍ଟର ତଥା ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଅଖତର କଟକର ପିଡି, ଡିଆରଡିଏ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ନିକଟ ଅତୀତରେ ପଡୋଶୀ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର କୋଟିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତିନୋଟି ଗ୍ରାମରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଆସିବା ପରେ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

ଜିଲ୍ଲା ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ସରକାର କୋରାପୁଟର କୋଟିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତିନୋଟି ଗାଁର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଏହାର ସାଲୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗ୍ରାମଗୁଡିକର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିଥିଲେ। ସଦ୍ୟତମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫେବୃଆରୀ ୧୩ ଏବଂ ୧୭ ରେ ପଡୋଶୀ ରାଜ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ପରିଚାଳିତ ପଞ୍ଚାୟତ ସର୍ଭେ ପାଇଁ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ମୋଟ ୧୫ ବାସିନ୍ଦା ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article