30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପୋଲିସ୍ ରେଡ୍ କଲେ ଗେଷ୍ଟହାଉସ୍ |

Must read

ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାମ ଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ବାଳିକା ଛାତ୍ରଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ଶନିବାର ଜଜପୁର ପୋଲିସ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଗେଷ୍ଟହାଉସରେ ଛଡାଉ କରିଛି। ଏକ ବଜ୍ଞାନିକ ଦଳ ସହିତ ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସ୍କୁ।ଡ୍ ଧର୍ମ ବିହାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଶିବ ସାଇ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସର ଏକ କୋଠରୀ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଝିଅ ଝରଫୁଲା ନାୟକ ୨୬ଜାନୁଆରୀ ରାତିରେ ରାକେଶ ସେନଙ୍କ ସହ ରହିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରାକେଶ ଜାନୁୟାରୀ ୨୬ ରେ ଅପରାହ୍ନ ୨ ଟାରେ ଜରଫୁଲା ସହିତ ଗେଷ୍ଟହାଉସରେ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରଦିନ ସକାଳ ୭.୨୧ରେ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ।

ଗେଷ୍ଟହାଉସ ଛାଡିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ। ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଖୋଜାଖୋଜି ବିଷୟରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ବଜ୍ଞାନିକ ଦଳ କୋଠରୀରୁ ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଆମେକୌଣସି ପହଞ୍ଚି ନାହୁଁ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ, ”ପୋଲିସ ଦଳ କହିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ମୃତ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ପୋଲିସ୍ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବିରିୟାନି କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେହି ଦିନ ରାତି ୧୨.୨୦ ରେ ଏହି ଯୋଡି ହୋଟେଲ ପରିଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧି ଝର।ଫୁଲା ଦୁଇ ଚକିଆ ଯାନରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ରାକେଶ ହୋଟେଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ପରେ, ସେ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହୋଟେଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଜରିଫୁଲା ବିରିୟାନିରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ରାତି ୧.୦୫ ରେ ହୋଟେଲ ଛାଡିଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article