35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ଆପସରା ରାନୀ, ସୁପରଷ୍ଟାର ରବି ତେଜା ସେଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଫ୍ଲୋରରେ ।

Must read

ମୁମ୍ବାଇ : ରବି ତେଜାଙ୍କ କ୍ରାକ୍ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ସାରିଛି ଏବଂ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ବେସ୍ କରୁଛନ୍ତି | ସୁପରଷ୍ଟାର ରବି ତେଜା ଏବଂ ଶ୍ରୁତି ହାସନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନସ୍କ୍ରିନରେ ବଜ୍ର ଚୋରି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ଆପସରା ରାନୀ। ଓଡିଆ ଅଭିନେତା କ୍ରାକର ଭୁମ୍ ଭଦ୍ର ଟ୍ରାକ୍ ସହିତ ସିଜ୍ ହୋଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିନ୍ସେଲ ସହରର କଥାବାର୍ତ୍ତା ପାଲଟିଛନ୍ତି | ଆପସରା ରାନୀ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଗତିବିଧିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଯାହା ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ଭୁମ୍ ଭଦ୍ଦଲରେ ବିସ୍ମିତ କରିଥିଲା ​​|

ସେ ତାଙ୍କ ଖେଳର ଶୀର୍ଷରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରାକ୍ ର ପେପି ବିଟ୍ ରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାବରେ ନାଚିଲେ | ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜର ଏକକ ନୃତ୍ୟ ସହିତ ଝଡ଼ତୋଫାନ ନେଇଥାଏ ଏବଂ ପରେ ରବି ତେଜା ପରେ ଚଟାଣରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଛାଡିଥିଲେ | ଏହି ଗୀତଟି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୫ ମିଲିୟନ୍ ହିଟ୍ କରିସାରିଛି। କ୍ରାକର ସଫଳତା ମିଳିବା ପରେ ଆପସାରା ଏହି ଗୀତ ପ୍ରତି ଏତେ ଭଲପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଗୀତର ସଙ୍ଗୀତକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାବେଳେ ସେ ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଇଁ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ରବିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ। ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ତାଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ଓଡ଼ିଶାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଚେହେରା ଭାବରେ ପରିଚିତ କରିଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ଟେଲିଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ହେତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେନ୍ସେସ୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article