35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଦଳ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଏକ ଦୃଢ କ୍ରିକେଟ୍ ଗଠନ କରିଛନ୍ତି ।

Must read

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ :ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଭାରତର ଐତିହସିକକ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଧାସଳଖ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ବିଜୟର ଆଲୋକ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହ୍ରାସ ପାଇନାହିଁ। ଗବାରେ ଥିବା ଦୁର୍ଗଟି ପ୍ରକୃତରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦଳୀୟ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଦ୍ୱାରା କିପରି ଭାଙ୍ଗିଗଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଭାରତ ପାଇଁ ଗୁପ୍ତ ଅସ୍ତ୍ର, ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ, ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ – ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମିଶ୍ରଣ, ଯେଉଁମାନେ ଇନିଂସର ଏକ ବଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅନୁକୂଳ ହୋଇଥିଲେ |

ବିଜୟକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ରୁକିମାନେ କିପରି ଭାବରେ ସ୍ନାୟୁ ଧରିଥିଲେ ତାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ବେଞ୍ଚ ଶକ୍ତି ବିକାଶ ପାଇଁ ରୁଣର ଏକ ଅଂଶ ଜଣେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ଙ୍କ ନିକଟକୁ ଗଲା, ଯିଏକି ଇଣ୍ଡିଆ ଅଣ୍ଡର -୧୯ ଏବଂ ଜଣେ କୋଚ୍, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକାଡେମୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରି ବାଛିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ |

ଏହା ତାଙ୍କର ଯୋଜନା ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଦାନ, ବିଦେଶ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ଟୁର୍ ରେ ଖେଳିବାର ଏକ୍ସପୋଜର ସହିତ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲା ​​ଯେ ନବାଗତମାନେ ଭାରତ ପାଇଁ ଭାର ବହନ କରିପାରିବେ। ସଂକ୍ଷେପରେ – ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିକଳ୍ପିତ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ଏବଂ ଅଣ୍ଡର -୧୯ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସଫଳତା ସହିତ ଭାରତର ବିଜୟ ଯଥେଷ୍ଟ ଜଡିତ ଥିଲା, ଯାହା ପୁରୁଷ କ୍ରିକେଟରେ ଘରୋଇ ତଥା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନକୁ ଦୂର କରିଥିଲା। ଏହା ଏକ ଆଦର୍ଶ ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟ ଏବଂ ଅଧିକ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବା ଉଚିତ୍ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଅଛି କି?

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article