35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ଲୁବର ସ୍ପି ନବରଂଗ ପୁର କମ୍ପିତ କରେ ।

Must read

ନବରଂଗପୁର: ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଦୁଇଟି ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ଲୁଟ୍ ଘଟଣାର ଘଟଣା ନବରଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସକୁ ଖୋଲା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେଇଛି, ଚାରିଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ୧୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ସୁନା ଓ ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଗତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜିଲ୍ଲାର ରାଇଗର ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭରସୁଣ୍ଡି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ତାଙ୍କଠାରୁ | ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ଆଶାରାମ ଗଣ୍ଡା ନାମକ ଜଣେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପେଟରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

“ମୁଁ ମୋର ମୋଟରସାଇକେଲରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି। ମାସ୍କଡ୍ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀମାନେ ମୋତେ ଭରସୁଣ୍ଡି-ଛତ୍ରାଗଡା ରାସ୍ତାରେ ପଥ ଦେଖାଇଲେ | ସେମାନେ ମୋତେ ଏକ ଛୁରୀରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ମୁଁ ଏକ ବାକ୍ସରେ ରଖିଥିବା ଅଳଙ୍କାରରେ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲି ବୋଲି ଗଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସମାଜ ବିରୋଧୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅତି କମରେ ୩୦ଗ୍ରାମ ସୁନା ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୧୫ କିଲୋଗ୍ରାମ ରୂପା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଗଣ୍ଡାଙ୍କ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପରେ ରାଇଗର ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଅନ୍ୟ ଏକ ଘଟଣାରେ ଅଜ୍ଞାତ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀମାନେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଜିଲ୍ଲାର କୋଡିଙ୍ଗା

ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେଓଥରା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ୨.୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ। ଜରିଗାଓଁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଜାନୁଆରୀ ୧୮ ରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ଓ ଲୁଟ୍ ମାମଲାରେ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ନାମକ ଜଣେ ମକା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡା ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣ କରି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜରିଗାଓଁ ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚକାଲାପଦର ନିକଟରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଯାଦବ ତାଙ୍କ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଏକ ବଜାରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେଇ ତିନିଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ ତାଙ୍କୁ ବାଇକ୍ରେ ଗୋଡ଼ାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ପରେ ସେମାନେ ଆକ୍ରମଣ କରି ତାଙ୍କଠାରୁ ନଗଦ ବ୍ୟାଗ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article