35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୋନୀ ରୟ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଟନ୍ତି |

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପୁଣି ଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁନି ରୟ ନିଜର ସାଇଜଲିଂ ବିକିନି ଚିତ୍ର ସହିତ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଷ୍ଟାନର୍ଙ୍କର ଏକ ଲ୍ଟେ ଫିଗର୍ ଅଛି ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର୍ ହୋଇଥିବା ଏକ କ୍ଲିକ୍ କ୍ଲିକ୍ ରେ ହଟ୍ଟଗୋଳକୁ ବହିଷ୍କାର କରିଛି | କେବଳ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହଁନ୍ତି ସୋନାଲ ଚୌହାନଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ ବନ୍ଧୁ ବଙ୍ଗ ସୌ ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡିଛନ୍ତି। ଶେଷ ତାଙ୍କୁ ସୁପର ସେନ୍ସେସ୍ ‘ବେଆଇନ୍’ ବୋଲି କହିଲା | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ମାଉନି ରୟଙ୍କୁ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏହି ତ୍ରିଲୋଚନର ପ୍ରଥମ ଅଂଶ ହେବ | ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପରଦାରେ ଆସିବ।

ଛୋଟ ପରଦାରେ ‘ନାଗିନ୍’ ଭାବରେ ଏକ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ ଜିତିଥିବା ମୁନି ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’କୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ମୁନିଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ‘ମେଡ୍ ଇନ୍ ଚାଇନା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ କେବଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୫.୪ ନିୟୁତ ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ଅଟନ୍ତି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article