32.1 C
Bhubaneswar
Friday, June 25, 2021

ଆଜି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ ।

Must read

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ (ପିଏମଓ) ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ଶିଳ୍ପ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଶିଖର ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ, ପିଏମଓ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଉଦ୍ୟୋଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୁଷ ଗୋୟଲ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ବିଏମଏସ୍ଟିସି ଦେଶ ସମେତ ଭାରତ ତଥା ବିଶ୍ଵ ର ଉଦ୍ଭାବକ, ଉଦ୍ୟୋଗୀ, ନିବେଶକ, ନିୟାମକ, ଶିଳ୍ପପତି ଏବଂ ଏକାଡେମିକ୍ ଲ୍ୟୁମିନାରୀର ଏକ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଶୋକ୍ସିସ୍ | ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧,୨୦,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ପଞ୍ଜିକରଣ ଦେଖାଗଲା ଏବଂ ସଦସ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ରଗୁଡିକର ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଭାଗଚାଷୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହେଲା |

ଏହି ସମ୍ମିଳନୀରେ ସଦସ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ରର ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଅଂଶଗ୍ରହଣର ସାକ୍ଷୀ ରହିଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ବହୁପକ୍ଷୀୟ ଆଲୋଚନାରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦିନ ୭୫ ନିବେଶକଙ୍କ ସହ ୫୪ ଟି ଉଦ୍ୟୋଗୀ ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଦ୍ୱାରା ଅଣ-ଷ୍ଟପ୍ ପିଚ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୮ ରେ କାଠମାଣ୍ଡୁରେ ଆୟୋଜିତ ଚତୁର୍ଥ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଦେଇଥିବା ଘୋଷଣାର ଅନୁସରଣ ଭାବରେ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଶିଖର ସମ୍ମିଳନୀ ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି। ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ କନକ୍ଲେଭ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ | ଜାନୁଆରୀ ୧୬,୨୦୧୬ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପଦକ୍ଷେପର ଏହା ହେଉଛି ପଞ୍ଚମ ବାର୍ଷିକୀ। ଇକୋସିଷ୍ଟମ୍ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article