35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ବେଆଇନ ମଦ କାରବାର ପାଇଁ ଲେଡି ସିଭିଲ ଇଞ୍ଜିନିୟର, ଶାଶୁ ଗିରଫ

Must read

ଭଦ୍ରକ,ତା,୧୫/୧, ବେଆଇନ ମଦ ବ୍ୟବସାୟ ବିରୋଧରେ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଜାରି ରଖି ଭଦ୍ରାକ୍ ଗ୍ରାମୀଣ ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଘସୁରିପୋଖରୀ ଗ୍ରାମରେ ଭ୍ରାନ୍ତ ମଦ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ – ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ବୋହୂକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୂର୍ବଟି ଜଣେ ଗୃହ ନିର୍ମାଣକାରୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଶେଷଟି ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଭାବରେ ଘଟିଥାଏ। ଏକ ବେଆଇନ ମଦ ଉତ୍ପାଦନ ୟୁନିଟ୍ ଚଳାଇବା ଉପରେ ଆଧାର କରି ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ଆଲାଡି ସିଂଙ୍କ ଘରେ ଚଡାଉ କରି ଦେଶରେ ମଦ ଜବତ କରିଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ଘରର ପଛପଟରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ବ୍ୟାରେଲ୍ | ଇଞ୍ଜିନିୟର ବୋହୂ ସରସ୍ୱତୀ ସିଂ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଧରାପଡିଥିଲେ। ଆଲାଦିଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ, ଯେଉଁମାନେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷିତ ବୋଲି କୁହାଯାଏ, ପୋଲିସକୁ ଏକ ସ୍ଲିପ୍ ଦେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ପୋଲିସ ୧୦୦୦ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶ ନିର୍ମିତ ମଦ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି। କେତେକ ଗାଡି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଚାରି ଚକିଆ ଯାନ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା।

ସ୍ଥାନୀୟ ମଦ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସଭ୍ୟ ପରିବାରର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବିଶ୍ୱାସରେ ଥିଲେ ଗତ ୪୮ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ବେଆଇନ ଭାବେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ମାମଲା ଆଧାରରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ​​ ମଦ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୧୭୦ଲିଟର ଆଇଡି ମଦ ଜବତ କରିଥିଲା।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article