30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମହିଳା ଏକାଧିକ ଥର ବଳାତ୍କାର ହୋଇଥିଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

Must read

ବ୍ରମପୁର,ତା,୧୫/୧,୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ମାସ ମାସ ଧରି ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଜଣେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଧମକ ଦେଇ ଗିରଫ କରିଛି। ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ଆସ୍କା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଜଣେ କୈଳାଶଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ (୩୨) ଆକା ସମୀରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ। ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବଞ୍ଚିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ୨୦୧୧ ରେ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ସଫା କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଘରେ ରହିଥିଲେ। ଖରାପ ଶିକ୍ଷାଗତ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ହେତୁ ଅନେକ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରାଯାଉଥିବାରୁ ସେ ପୁନର୍ବାର ୨୦୧୬ ରେ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ଲସ୍-୨ରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ସହଜ କରିବେ। କଲେଜ ଏହା ପରେ ପୀଡିତା ଜଣକ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଏହା ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ବେଲାହମପୁର କୈଳାଶବାଡା ବଜାର ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆସ୍କା ରୋଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା କୈଳାଶଙ୍କ ସହାୟତାରେ ପ୍ଲସ-୨ରେ ଆଡମିଶନ ନେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଲାସି ଦେଇଥିଲେ, ସେଡିଟିଭ୍ ସହିତ ବନ୍ଧା | ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ସଚେତନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ଏବଂ କୈଳାଶ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋଗ୍ରାଫକୁ ମଧ୍ୟ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ପୁନର୍ବାର ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଏକ ମଶରୁମ୍ ଫାର୍ମରେ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କରେ ବାଧ୍ୟ କଲେ | ଏବଂ ଗତ ଦୁଇମାସ ଧରି କୈଳାଶଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏପରିକି ଏହି ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫକୁ ମାଉସୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ପଠାଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ତାଙ୍କ ଚେତାବନୀ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏସିଡ୍ ଫିଙ୍ଗିଦେବେ ଏବଂ ଯଦି ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆବଶ୍ୟକ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବୁଧବାର (ଜାନୁଆରୀ ୧୩) ବୁଧବାର ଦିନ ଆସ୍କା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତୁରନ୍ତ ସାହୁଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ବଞ୍ଚିଥିବା ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆସ୍କା ସବ-ଡିଭିଜନାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ର ଧାରା ୧୬୪ ଅନୁଯାୟୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ସାହୁଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଇପିସି ଧାରା ୨୯୪/୨୯୨ (୨) (କ) /୩୫୪ (ସି) / ୩୭୬ (୨) (ଜେ) / ୫୦୬/୫୦୯ଏବଂ ୬୭ (ଏ) /୬୬(ଇ) ୬୭ ଅନୁଯାୟୀ ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି।

ଆଇଟି ଆକ୍ଟ, ଏବଂ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଗଲା। କୈଳାଶ ଦିନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟେଲିଫୋନ୍ କରି ତାଙ୍କୁ ଡାକି ବେରହମପୁରର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇଗଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଲସି ଦେଇଥିଲେ, ସେଡିଟିଭ୍ ସହିତ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ସଚେତନ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ଏବଂ କ ail ଲାଶ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଫଟୋଗ୍ରାଫକୁ ମଧ୍ୟ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ପୁନର୍ବାର ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଏକ ମଶରୁମ୍ ଫାର୍ମରେ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କରେ ବାଧ୍ୟ କଲେ | ଏବଂ ଗତ ଦୁଇମାସ ଧରି କୈଳାଶ ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏପରିକି ଏହି ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫକୁ ମାଉସୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ପଠାଇଥିଲା।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ତାଙ୍କ ଚେତାବନୀ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏସିଡ୍ ଫିଙ୍ଗିଦେବେ ଏବଂ ଯଦି ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆବଶ୍ୟକ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବୁଧବାର (ଜାନୁଆରୀ ୧୩) ବୁଧବାର ଦିନ ଆସ୍କା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତୁରନ୍ତ ସାହୁଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା। ଉଭୟ ବଞ୍ଚିଥିବା ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆସ୍କା ସବ-ଡିଭିଜନାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ର ଧାରା ୧୬୪ ଅନୁଯାୟୀ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ସାହୁଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଇପିସି ଧାରା ୨୯୪/୨୯୨ (୨) (କ) / ୩୫୪(ସି) / ୩୭୬ (୨) (n) (ଜେ) / ୫୦୬/୫୦୯ ଏବଂ ୬୭ (ଏ) / ୬୬ (ଇ) ୬୭ ଅନୁଯାୟୀ ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି। ଆଇଟି ଆକ୍ଟ, ଏବଂ କୋର୍ଟକୁ ପଠାଗଲା |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article