30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଟ୍ରାଏଲ୍ ରୁମରେ ଝିଅର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯୁବକ ବନ୍ଦୀ ।

Must read

କେନ୍ଦୁଝର,ତା,୧୫/୧, ଗୁରୁବାର ଦିନ ସହରର ଏକ ସପିଂ ମଲ୍ର ଟ୍ରାଏଲ ରୁମରେ ପୋଷାକ ବଦଳୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଝିଅର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ଗୁପ୍ତରେ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଝିଅ ଭି ମାର୍ଟ ମଲକୁ ଯାଇଥିଲା। ପୋଷାକ କିଣିବା ପାଇଁ ସହରରେ | କିଛି ପୋଷାକ ବାଛିବା ପରେ ସେ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରକୋଷ୍ଠକୁ ଯାଇଥିଲେ ସେ ନିଜର ପୋଷାକ କାଢୁଥିବାବେଳେ ଷ୍ଟଲର କୋଣରେ ଏକ କଳା ବସ୍ତୁ ଦେଖିଲେ |

ସେ ଉପରକୁ ଚାହିଁ କ୍ୟାମେରା ଦେଖିଲା ଏକ ଫୋନ୍ କୁ ଦେଖିଲା | ପରେ ତାଙ୍କୁ ଟାଉନ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଛାତ ନିକଟରେ ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଦେଖି ପୋଷାକ ଉପରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି। ମୁଁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ଯେ କେହି ଏହାକୁ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତର କିଛି ଅଂଶ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିଲା | ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନର କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ତଳକୁ ମୁହାଁଇଛି | ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ବାହାରକୁ ଆସି ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପାଟି କରିଥିଲି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

“ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲୁ, ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ମଲର ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛୁ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article