33 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ଓଡିଶାରେ ପ୍ରମୁଖ ଆଇପିଏସ୍ ପୁନ ନିର୍ମାଣ |

Must read

ଭୁବନଶ୍ୱର,ତା,୯/୧, ବୁଧବାର ଦିନ ଓଡିଶା ସରକାର ଆଇପିଏସ୍ କ୍ୟାଡରରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଅଦଳବଦଳ କରିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏସ୍ ପୁନ ନିର୍ମାଣରେ ମୋଟ ୨୨ ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ନୟାଗଡ଼ ଏସପି ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦିୱାକରଙ୍କୁ ଏଜି, ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଭାବରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କାଟାରିଆଙ୍କୁ ନୂତନ ନୟାଗଡ଼ ଏସପି ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ନରସିଂହ ଭୋଲ, ଆଇଜିପି, ଏନସିଆର, ତାଲଚରଙ୍କୁ ଆଇଜିପି, ସମ୍ବଲପୁର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ପଣ୍ଡିତ ରାଜେଶ ଉତ୍ତରମ୍ରାଓ, ଏସପି, ଭଦ୍ରକଙ୍କୁ ଡିଜି କୋରାପୁଟ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଶେଫେନ୍ ଅହମ୍ମଦ କେ, ଡିଜି, କୋରାପୁଟଙ୍କୁ ଡିଜି, ବୈଷୟିକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ଡକ୍ଟର ସାରଥ ସାରଙ୍ଗୀ, ଏସପି, ସିଆଇଡି, ସିବି ଡିଜି ଅଙ୍ଗୁଲ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅଭୟନାଶ କୁମାର, ଏସପି, ଇଓଓ ଡିଜି ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି।

ନୀତି ଶେଖର, ଏସପି, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବିଭାଗ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ବି ଗଙ୍ଗାଧର, ଏସପି, କାଲାହାଣ୍ଡି ଏସପି, ସମ୍ବଲପୁର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଚରଣ ସିଂ ମୀନା, ଏସପି, ଜଜପୁର ଏସପି, ଭଦ୍ରକ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। କେ ଶିବ ସୁବ୍ରମଣି, ଏସପି, ରାଉରକେଲା ଏସପି, ଢେଙ୍କାନାଳ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ପିଆର, ଏସପି, ଝାରସୁଗୁଡା ଏସପି, ଜଜପୁର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ମାଡକର ସାଣ୍ଡିପ ସାମ୍ପାଦ, ଏସପି, ବୋଲାଙ୍ଗୀର ଏସପି, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ମୁକେଶ କୁମାର ଭାମୋ, ଏସପି, କୋରାପୁଟ ଏସପି, ରାଉରକେଲା ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଶ୍ରାବଣ, ବିବେକ ଏମ, ଏସପି, ରାୟଗଡା ଏସପି, କାଲାହାଣ୍ଡି ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। କୁସାଲକର ନିତିନ ଡାଗଡୁ, ଏସପି, ନୱାରଙ୍ଗପୁର ଏସପି, ବୋଲାଙ୍ଗୀର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ବିବେକାନନ୍ଦ ଶର୍ମା, ଏସପି, ରାୟାଗଡା ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଏସପି, କୋରାପୁଟ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କାଟାରିଆ, ଏସଡିପିଓ, ତାଲଚର ଏସପି, ନୟାଗଡ଼ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦିୱାକର, ଏସପି, ନୟାଗଡ଼ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଛି | ପ୍ରହଲାଦ ସାହି ମୀନା, ଏସଡିପିଓ, ମାଲକାନଗିରି ଏସପି, ନବରଙ୍ଗପୁର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଅଖିଲେଶ୍ୱର ସିଂ, ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛି | କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ, ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ସତ୍ୟଜିତ୍ ନାୟକ, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଡେପୁଟେସନରୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ଏସପି, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା | ବିକାଶ ଚ ଦାସ, ଆଡଲ.ସପି, ଆଇୟୁସିଏ, ଭଦ୍ରାଖ ଏସପି ଝାରସୁଗୁଡା ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article