23 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ନୟାଗଡ଼ର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦୀପକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର:ତା,୨୪/୧୨, ଭାରତୀୟ ପୋଲିସ ସେବା (ଆଇପିଏସ୍) କ୍ୟାଡରରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ବୁଧବାର ଦିନ ନୟାଗଡ଼ର ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ଦୀପକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ୧୨ ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏସପି ସ୍ତରରେ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟିଂ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିଲେ।

୨୦୧୫ ବ୍ୟାଚ୍ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରତ୍ୟୁଷଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜେନେରାଲ୍ (ମୁଖ୍ୟାଳୟ) ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନର ତାଲଚରର ଏସଡିପିଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କାଟରିଆ ଦିୱାକରଙ୍କୁ ନୟାଗଡ଼ର ନୂତନ ଏସପି ଭାବରେ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦିୱାକରଙ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଏକ ସମୟରେ ଆସିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ-ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ରାଜନୈତିକ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ।

ଏକ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ୨୧ ଜଣ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ଓପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ସିଆରପିଏଫ୍, ସିବି, ସିବିର ସାରଥ ସାରଙ୍ଗୀଙ୍କୁ ଆଙ୍ଗୁଲର ଭାବେ ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଇଛି | ସେହିଭଳି ୨୦୦୨ ବ୍ୟାଚ୍ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ନରସିଂହ ଭୋଲଙ୍କୁ ସମ୍ବଲପୁରର ଆଇଜିପି, ଏସପି ଭଦ୍ରକ, ପଣ୍ଡିତ ରାଜେଶ ଉତ୍ତାମରାଓ କୋରାପୁଟର ଡିଜି ଏବଂ ଶେଫେନ୍ ଅହମ୍ମଦ କେଙ୍କୁ ଡିଜି (ବୈଷୟିକ) ଭାବରେ ପଦୋନ୍ନତି ଦେଇଛନ୍ତି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article