33 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ବିମାନ ବନ୍ଦର ଭାରତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା

Must read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ତା,୨୩/୧୨ , ଚାଲିଥିବା କୋବିଡ-୧୯ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରିଟେନ (ୟୁକେ) ରେ ଏକ ନୂତନ ଜୀବାଣୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯାହା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ବ୍ରାଜିଲ ଏବଂ ଡେନମାର୍କ ଭଳି ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭାରତ ସରକାର ମଧ୍ୟ ଜୀବାଣୁ ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଅନେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଡିସେମ୍ବର ୨୨ ରୁ ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ମଧ୍ୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବ୍ରିଟେନରୁ ସମସ୍ତ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ସ୍ଥଗିତ କରିସାରିଛି। ବ୍ରିଟେନରୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଭଳି ବ୍ରିଟେନରୁ ଆସୁଥିବା ବିମାନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଅପରେଟିଂ ପ୍ରଣାଳୀ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଗତ ୧୪ ଦିନ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଭ୍ରମଣ ଇତିହାସ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ | ସମ୍ପ୍ରତି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ବ୍ରିଟେନ ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋବିଡ-୧୯ ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬ ଜଣ ସୋମବାର ଦିନ ରାତି ୧୧.୩୦ ରେ ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରେ ଅବତରଣ କରିଥିବା ଏକ ବିମାନରେ, ରବିବାର ରାତିରେ କୋଲକାତା ଆସିଥିବା ଏକ ବିମାନରେ, ଚାରିଜଣ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅହମ୍ମଦା ବାଦରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅମୃତସରରେ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମେତ ଆଠ ଜଣ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବ୍ରିଟେନର ରାଜଧାନୀ ଲଣ୍ଡନରୁ ସମସ୍ତେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ବିମାନ ଥିଲେ ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article