23 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ବ୍ୟାକିଂ ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଡଲାରରେ ପାଇଥାଏ ।

Must read

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ:ତା,୨୨/୧୨, ଭାରତରେ ଏକ ଟିକଟକ୍ କପିକେଟ୍ ର ପିତାମାତା ଆଲଫାବେଟ୍ ଇନ୍କୁ ଗୁଗୁଲ୍ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ସମେତ ନିବେଶକଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି, ଚାଇନାର ମାଲିକାନା ସର୍ଟ-ଭିଡିଓ ଆପ୍ ଦେଶରେ ନିଷିଦ୍ଧ ହେବାର କିଛି ମାସ ପରେ। ଏହି ଆପ୍, ଜୋସ୍, ଅନେକ ଘରୋଇ ଉତ୍ପାଦିତ ସର୍ଟ-ଭିଡିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ, ଯାହା ଚୀନ୍ ସହିତ ସୀମା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଭାରତ ଜଙ୍ଗଲୀ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିକଟୋକକୁ ଅବରୋଧ କରି ଏହି ଫାଙ୍କା ପୂରଣ ପାଇଁ ବିଶ୍ଵନିବେଶକଙ୍କ ଆଗ୍ରହକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥିଲା ​​|

ଜୋଶର ମାଲିକ ଥିବା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ସ୍ଥିତ ଭର୍ସେ ଇନୋଭେସନ୍ ମୂଲ୍ୟ ୧ ବିଲିୟନ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି। ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଆସେଟ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଫାଲକନ୍ ଏଜ୍ କ୍ୟାପିଟାଲର ଏକ ଅଂଶ ଆଲଫା ୱେଭ୍ ମଧ୍ୟ ଭର୍ସେରେ ବିନିଯୋଗ କରିଛି, ଯେପରି ବିଦ୍ୟମାନ ନିବେଶକ ସୋଫିନା ଗ୍ରୁପ୍ ଏବଂ ଲୁପା ସିଷ୍ଟମ୍ ମଧ୍ୟ ଭର୍ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୋଶକୁ ମାପଚୁପ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏହି ପାଣ୍ଠି ବ୍ୟବହାର କରିବ।

ସମ୍ବାଦ ଏବଂ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଡେଲିହଣ୍ଟ୍ର ମଧ୍ୟ ମାଲିକାନା ଅଟେ, ଯାହା ଏକାଧିକ ଭାରତୀୟ ଭାଷାରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ, ଭାରତୀୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅଂଶୀଦାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସେୟାରକ୍ୟାଟ୍ ଏହାର ନୂତନ ସର୍ଟ-ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସରେ ଟ୍ୱିଟର ଇନ୍ ଏବଂ ଲାଇଟ୍ସ୍ପିଡ୍ ଭେଞ୍ଚର୍ସ ସହିତ ନିବେଶକଙ୍କ ଠାରୁ ୪୦ ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ​​| ଆପ୍ ଗୁଗୁଲର ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରର ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ଜୋସ୍ ଏବଂ ମୋଜ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କୁ ୫୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଡିଭାଇସରେ ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରାଯାଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article