33 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 11, 2021

ଗୁଗୁଲ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟ୍ ମିକ୍ସ-ଅପରେ ସୁନ୍ଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦେଖିଛି |

Must read

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ,ତା,୨୨/୧୨,ବୁଧବାର ସୁନ୍ଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଏକ କାରରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଟାଣି ନେଇ ଅଧିକାରୀମାନେ “କନ୍ଧମାଳର ପ୍ରବଳ ଗନ୍ଧ” ଦେଖିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଭିଡିଓ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଲକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ବୋଲି ନର୍ଥୁମ୍ବ୍ରିଆ ପୋଲିସ କହିଛି। ପରେ ହାଇ ଷ୍ଟ୍ରିଟ, ଇସିଙ୍ଗଟନ୍ ଲେନ୍ରେ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ଖୋଜାଖୋଜି ବେଳେ ୬୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଉଦ୍ଭିଦ ମିଳିଥିଲା

୩୮ ଏବଂ ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବି ଶ୍ରେଣୀ ଔଷଧ ଉତ୍ପାଦନ ସନ୍ଦେହରେ ଗିରଫ କରାଯାଇ ପୋଲିସ ଜାମିନରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେମାନେ ଏକ ଧୂସର ମର୍ସିଡିଜରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବାବେଳେ ଅଧିକାରୀମାନେ ସହରର ରେଣ୍ଟନ୍ ବ୍ରିଜ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ।

ସେହି ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯାହାର ପ୍ରଥମ ଭାଷା ଇଂରାଜୀ ନଥିଲା, ତା’ପରେ ଅନୁବାଦ ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ନର୍ଥୁମ୍ବ୍ରିଆ ପୋଲିସର ସର୍ଜ୍ ଷ୍ଟିଭ୍ ପାସି ଏହାକୁ ଏକ ଅସାଧାରଣ ଘଟଣା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ କଏନ ଅପରେସନ୍ ଆବିଷ୍କାର କରିଛି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଜଣକ ଟିକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଶା କରି ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଶୀଘ୍ର ଲକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article