35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ସୋମନାଥ ନନ୍ଦୀ ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ।

Must read

ହାଇଦ୍ରାବାଦ:ତା,୧୯/୧୨, ସୋମନାଥ ନନ୍ଦୀ ଆଜି ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଦାୟିତ୍। ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି, ଦେଶର ବୃହତ୍ତମ ଆଇରନ୍ ଓର ଉତ୍ପାଦନ କରୁଥିବା ନାଭ୍ରାଟନା କମ୍ପାନୀ। ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦୀ ର ବୈଷୟିକ ଦଳକୁ ବୈଷୟିକ ନେତୃତ୍ୱ ତଥା ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବା ସହିତ ର ବିସ୍ତାର ଏବଂ ବିବିଧକରଣ ଯୋଜନାର ଆହ୍ନ।ନ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ରଣନୈତିକ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ତାଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତା ର ବିକାଶ ଯୋଜନା ଗୁଡିକର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ବଞ୍ଚଇବ|

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଷ୍ଟିଲ୍ ଅଥରିଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଇସ୍ପାତ ଶିଳ୍ପରେ ତାଙ୍କର ୩୬ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିଛି | ମେକାନିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପରେ, ସେ ୧୯୮୪ ରେ ର ରାଉରକେଲା ଷ୍ଟିଲ୍ ପ୍ଲାଣ୍ଟରେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଟ୍ରେନିଂ ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସେ କୋକ୍ ଚୁଲା, ଫିଲ୍ଡ ମେସିନାରୀ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ବ୍ଲୋଇଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଜେନେରାଲ୍ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରରେ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିଛି।

ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଦୁର୍ଗାପୁର ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାରେ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ପ୍ଲାଣ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟର ଜଟିଳତା ଏବଂ ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ | ରେ ଯୋଗଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ, କୋଲକାତାର ରେ ପରିବେଶ ପରିଚାଳନା ବିଭାଗ ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଥିଲେ | ଉତ୍ପାଦନ, ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ, ଅପରେସନ୍, ଯୋଜନା ଏବଂ ରଣନୀତିରେ ଇସ୍ପାତ ଶିଳ୍ପରେ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ପାଇଁ ସେ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ସେ ବିଭିନ୍ନ ଶିଳ୍ପ ଫୋରମ୍ରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ବକ୍ତା ଅଟନ୍ତି | ବୈଷଷୟିକ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦୀଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୁ ବୈଷୟିକ ଉତ୍କର୍ଷର ନୂତନ ଉଚ୍ଚତା ମାପ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article