35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

ଓଡିଶା ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ଅଟକ ରଖିଛି ।

Must read

ପାପଡାହାଣ୍ଡି:ତା୧୯/୧୨ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ସ୍ଲୁଥ୍ ତାଙ୍କ ସରକାରୀ ଗାଡିରେ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ନଗଦ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ପରେ ଜଣେ ଓଡିଶା ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ଅଟକ ରଖିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ନବରଙ୍ଗପୁର ସହରରୁ ପାପଡାହାଣ୍ଡି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଏସୟୁଭିରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ନବରଙ୍ଗପୁର ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ ଆଦିବାସୀ ବିକାଶ ଏଜେନ୍ସି (ଆଇଟିଡିଏ) ର ତିନିଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏକ ଟିପ୍ ଅଫ୍ ପରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଡିଭିଜନ୍ ସ୍ଲୁଥ୍ ଦ୍ୱାରା ଅଟକାଯାଇଥିଲା।

ଗାଡିର ଶାରୀରିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ସରକାରୀ ଗାଡିରୁ ୩.୧୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଗଦ ଟଙ୍କା ପାଇଥଲେ। “ଗାଡିରେ ନଗଦ ପରିବହନ କରାଯାଉଥିବା ସୂଚନା ପାଇଲୁ। ଏହା ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେମାନେ କାହିଁକି ଏବଂ ଗାଡିରେ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛୁ ବୋଲି ଚଡଉ ଦଳର ଜଣେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଆଇଟିଡିଏ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏଜୁକ୍ୟୁଟିଭ୍ ଇନିଜିନିୟର ସାରତ କୁମାର ମାଜି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ବାଇ କୁନ୍ତ ନାଥ ବେହେରା ଏବଂ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଏହି ଗାଡିରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article