35 C
Bhubaneswar
Sunday, May 9, 2021

୮ ବର୍ଷର ବାଳକ ଗଜପତିରେ ନିଖୋଜ ହୋଇଛି ।

Must read

ଗଜପତି:ତା,୧୯/୧୨, ଯେଉଁ ସମୟରେ ନିଖୋଜ ତଥା ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଓଡିଶାରେ ଚାଲିଥିବା ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଏକ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା, ତଥାପି କାଶିନାଗର ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁମୁତି ସାହିରେ ତାଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ ଜଣେ ଆଠ ବର୍ଷର ବାଳକ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛି ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର | ଗତକାଲି କାଶିନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଶିଶୁଟିର ନିଖୋଜ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଜାମି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ନାମକ ବାଳକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଘରଠାରୁ ୫୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ସପିଂ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସର ପାର୍କିଂ ଅଞ୍ଚଳରେ ଖେଳୁଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ କୁଆଡେ ପଚାରିଥିଲେ।

“ତାଙ୍କର (ହାର୍ଦ୍ଦିକ) ସାଙ୍ଗମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କାରଖାନାରେ ଅଛି। ଏହା ଉପରେ ସେମାନେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ କାରଖାନା ଦେଖାଇବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ନେଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସନ୍ଦେହ ବଢିଥିଲେ ଏବଂ ଗାଡିଟିକୁ ଗୋଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାୟନ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ନାବାଳିକାଙ୍କ ପିତା ଜାମି ଗୋପୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ବୃଥା। । ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବାପା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତାର ଫଳାଫଳ ହୋଇପାରେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ କୁମୁତି ସାହିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ନାବାଳିକାକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିକାଶରେ ବୁଧବାର ଠାରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ତିନି ବର୍ଷର ବାଳକର ମୃତଦେହ ଆଜି ସକାଳେ ଧନକାନାଲ ଜିଲ୍ଲାର ନିହାଲ ପ୍ରସାଦ ପୋଲିସ ସୀମା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖାନକିରା ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘର ନିକଟ ଖୋଲା କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article