30 C
Bhubaneswar
Friday, May 14, 2021

ଅଭୟ ପଠକଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସୁପାରିଶ ।

Must read

ଭୁବନେଶ୍ୱର:ତା,୧୯/୧୨ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଲମ୍ବିତ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ଅଭୟ କାନ୍ତ ପଠକଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସୁପାରିଶ କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ ସିଏମ୍ ନବୀନ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ଆଇଏଫ୍ଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦୁର୍ନୀତିକୁ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ତଥା ଉଚ୍ଚମାନର ଆଇଏଫ୍ଏସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ପାଇଁ ଏହାକୁ ସୁପାରିଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ ସେବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରିଛି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ୨୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ | ଉଭୟ ବାପା ଓ ପୁଅ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। “ଅଭୟ କାନ୍ତ ପୃଥକ୍ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ପୃଥକ୍ଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର ଅର୍ଜିତ ସମ୍ପତ୍ତିର ନଗଦ ଜମା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଟାଟା ମୋଟର୍ସର ଏମଡି ଭାବରେ ଠକେଇରେ ପୁଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।ଚାକିରି ବାହାନା କରି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବିପୁଳ ନଗଦ ଟଙ୍କା ନେଇ ଜାଲିଆତି,

ପ୍ରତାରଣା ଏବଂ ନକଲି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ ଗିରଫ କରିଛି ବୋଲି ସିଏମ ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ତାଲା ପକାଇବା ସମୟରେ ଅଭୟ କାନ୍ତ ପଠକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନରେ ଭାରତ ଦେଇ ଉଡ଼ୁଥିଲେ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଞ୍ଚ ତାରକା ଏବଂ ସାତ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ। ଚିଠିରେ ଲେଖାଅଛି, ଉଭୟ ବାପା ଏବଂ ପୁଅ ବେସରକାରୀ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ।

- Advertisement -spot_img

More articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article